معرفی داوران نخستین جشنواره خیمه شب بازی 

معرفی داوران نخستین جشنواره خیمه شب بازی 

به گزارش خبرگزاری کاماکس،، اردشیر صالح پور، سلما محسنی و فهیمه میرزاحسینی آثار راه یافته به نخستین جشنواره خیمه شب بازی را داوری می کنند.

هیات داوران نخستین جشنواره سراسری خیمه شب بازی که سیاوش ستاری دبیری آن را به عهده دارد؛ از میان 8 اثر حاضر در جشنواره، برگزیدگان خود را در هفت بخش روایت،کارگردانی،طراحی و ساخت عروسک،مهارت عروسک گردانی،گویندگی،پاخیمه ای و نوازندگی معرفی می کند.

همچنین پوپک عظیم پور پژوهشگر و استاد دانشگاه نیز داور بخش پژوهش و مقالات است که برگزیده این بخش در اختتامیه معرفی می شود.
فهیمه میرزا حسینی نویسنده، کارگردان، طراح عروسک، عروسک گردان و استاد دانشگاه و سلما محسنی اردهالی طراح و سازنده عروسک، نویسنده و مترجم متون تخصصی هنرهای نمایشی و استاد دانشگاه واردشیر صالح پور نیز نویسنده، پژوهشگر، کارگردان و مدرس تیاتر است و کتاب های بسیاری در زمینه تیاتر و نمایش را به چاپ رسانده است.

نخستین جشنواره سراسری خیمه شب بازی با مدیریت ستاره اسکندری وبه صورت مستقل از 28 اردیبهشت تا 1 خرداد 1403 برگزار می شود

22057

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "معرفی داوران نخستین جشنواره خیمه شب بازی " هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "معرفی داوران نخستین جشنواره خیمه شب بازی "، کلیک کنید.