لرستان میزبان بیست و ششمین جشنواره خیرین مدرسه ساز – خبرگزاری کاماکس | اخبار ایران و جهان

لرستان میزبان بیست و ششمین جشنواره خیرین مدرسه ساز - خبرگزاری کاماکس | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری کاماکس، یونس بهاروند در سخنانی، اظهار داشت: در دولت سیزدهم باهمت جهادگران عرصه مقدس مدرسه سازی موفق شدیم بیش از 216 فضای آموزشی در قالب 690 کلاس درس را تحویل دانش آموزان دیار زاگرس کنیم که بیشتر آنها در مناطق محروم و کم برخوردار احداث شده اند.

وی گفت: در سال گذشته 21 میلیارد تومان انواع تجهیزات آموزشی و کمک آموزشی برای مدارس و هنرستان های استان خریداری شده که باتوجه به محرومیت استان و مساعدت وزیر آموزش وپرورش و ریاست سازمان نوسازی مدارس کشور مقرر شد این رقم به 75 میلیارد تومان ارتقا پیدا کند.

مدیرکل نوسازی مدارس لرستان به اشاره به در پیش بودن برگزاری بیست و ششمین جشنواره خیرین مدرسه ساز استان لرستان در دهم خردادماه جاری، بیان کرد: خیرین همراه، یارویاور آموزش وپرورش در تکمیل، تجهیز و احداث فضاهای آموزشی بوده اند و در این دولت به طور میانگین روزانه هشت مدرسه با مشارکت خیرین در کشور ساخته شده که یک رکورد محسوب می شود.

بهاروند با بیان اینکه خیرین مدرسه ساز ستاره های روی زمین هستند و با اشاره به شعار بیست و ششمین جشنواره خیرین مدرسه ساز با عنوان «مدرسه ساز پیشران ایران قوی»، اضافه کرد: در سالی که با درایت رهبر فرزانه انقلاب اسلامی، به نام «جهش تولید با مشارکت مردم» نام گذاری شده، قصد داریم با مشارکت خیرین گران قدر در احداث و تجهیز فضاهای آموزشی استان به سمت ساختن یک ایران قوی حرکت کنیم.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "لرستان میزبان بیست و ششمین جشنواره خیرین مدرسه ساز – خبرگزاری کاماکس | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "لرستان میزبان بیست و ششمین جشنواره خیرین مدرسه ساز – خبرگزاری کاماکس | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.