ابراز همدردی مدیر جشنواره کازان با مردم ایران

ابراز همدردی مدیر جشنواره کازان با مردم ایران

به گزارش خبرگزاری کاماکس،به نقل روابط عمومی مرکز گسترش سینمای مستند، تجربی و پویانمایی، میلیوشا آیتوگانووا استاد دانشگاه، مدیر جشنواره بین المللی سینمای مسلمان کازان و دانش آموخته روزنامه نگاری از دانشگاه ایالتی کازان که در هفدهمین جشنواره «سینماحقیقت» داور بخش بین الملل بود، در پیامی، شهادت آیت الله ابراهیم رییسی و هیات همراه را تسلیت گفت. در این متن آمده است: «این واقعه تلخ را به مردم ایران تسلیت می گویم و اندوهگین این فقدان هستم.»

آمریت گانگار منتقد سینما و استاد دانشگاه اهل هندوستان که در هفتمین جشنواره بین المللی فیلم مستند ایران «سینماحقیقت» داور جشنواره بود، با مردم ایران و خانواده سینمای مستند ابراز همدردی کرد. در متن او نوشته شده است: «کشور شما با از دست دادن رییس جمهور و هییت همراه با تراژدی غیرمنتظره مواجه شد، این ضایعه را تسلیت می گویم و آرزو می کنم سختی ها پایان پذیرد. هیچ کس نمی داند مرگ چگونه فرا می رسد، خداوند به او و سایر جان باختگان آرامش عنایت فرماید.»

22057

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "ابراز همدردی مدیر جشنواره کازان با مردم ایران" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "ابراز همدردی مدیر جشنواره کازان با مردم ایران"، کلیک کنید.