8 شهر و روستای قزوین گواهینامه ایمنی آب آشامیدنی دریافت کردند

8 شهر و روستای قزوین گواهینامه ایمنی آب آشامیدنی دریافت کردند

به گزارش خبرگزاری کاماکس از قزوین؛ داراب بیرنوندی، مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان قزوین با اعلام این خبر گفت: مطابق خود اظهاری کمیته فنی برنامه ایمنی آب در امور آبفای شهرستان های قزوین، آبیک، الوند، تاکستان و بویین زهرا و در ادامه ممیزی و راستی آزمایی کمیته راهبری استان قزوین، گواهینامه ایمنی آب پنج شهر، یک روستا و دو مجتمع روستایی صادر شده است.

وی افزود: گواهینامه مذکور در راستای توسعه برنامه ایمنی آب در شهرها و روستاها و بر اساس خود اظهاری انجام شده در شرکت، ارزیابی شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور و نیز بازرسی مجدد توسط بازرسین وزارت بهداشت و مراکز بهداشت استان صورت گرفته است.

بیرنوندی خاطرنشان کرد: مهمترین ویژگی برنامه ایمنی آب،آینده نگری و رویکرد پیشگیرانه ی آن در کیفیت و کمیت آب می باشد.

مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان قزوین در پایان یادآور شد: استان قزوین از جمله استان های موفق و پیشرو در پیاده سازی برنامه ایمنی آب در سطح کشور می باشد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "8 شهر و روستای قزوین گواهینامه ایمنی آب آشامیدنی دریافت کردند" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "8 شهر و روستای قزوین گواهینامه ایمنی آب آشامیدنی دریافت کردند"، کلیک کنید.