6 اینفلوینسر چینی به گیلان سفر می کنند

6 اینفلوینسر چینی به گیلان سفر می کنند

کاماکس/گیلان مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گیلان از سفر فعالان مجازی چین با عنوان پروژه «ایران سلام» به استان گیلان خبر داد و گفت: 6 اینفلوینسر چینی با عنوان گردشگری خوراک پس از ورود به کشورمان با جاذبه های استان های قزوین، زنجان، گیلان و آذربایجان شرقی به ویژه در بخش گردشگری خوراک آشنا خواهند شد.

ولی جهانی شامگاه 17 اسفند با اعلام این خبر گفت: پروژه «ایران سلام» ذیل چهار موضوع طبیعت و تنوع اقلیمی، تاریخی و فرهنگی، جاده ابریشم و خوراک در 12 استان کشور با لحاظ کردن تکراری نبودن مسیرها و جاذبه ها برای اینفلوینسرهای چینی برنامه ریزی شده است.

وی با بیان اینکه 20 اینفلوینسر چینی با بیش از 60 میلیون دنبال کننده با سفر به مناطق مختلف کشورمان تولید محتوا می کنند، افزود: با توجه به سلیقه های مختلف گردشگران، مقاصدی با محصولات و توانمندی های متنوع برای گروه های چینی برنامه ریزی شده است.

به گزارش روابط عمومی میراث فرهنگی گیلان، جهانی ادامه داد: سفر بلاگرهای چینی به ایران به این دلیل در این فصل انتخاب شده که با عید بهاره چینی مقارن است.

وی با اشاره به اینکه هر یک از اینفلوینسرهای چینی به طور میانگین بیش از 3 میلیون بازدیدکننده در فضای مجازی دارند، گفت: شبکه های اجتماعی مانند تیک تاک، رِد و ویبو شبکه های مجازی مهمی هستند که این اینفلوینسرهای جوان جاذبه های کشورمان را در آن انتشار خواهند داد.

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گیلان گردشگری خوراک را ظرفیتی ارزشمند و موثر برای برندسازی هر مقصد گردشگری عنوان کرد و افزود: تبیین و اجرای درست گردشگری خوراک، می تواند به محور توسعه گردشگری در زمان یا مکانی خاص تبدیل شود.

پایان خبر کاماکس

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "6 اینفلوینسر چینی به گیلان سفر می کنند" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "6 اینفلوینسر چینی به گیلان سفر می کنند"، کلیک کنید.