14 برد شطرنجباز ایران در دور نخست رده های سنی آسیا – خبرگزاری کاماکس | اخبار ایران و جهان

14 برد شطرنجباز ایران در دور نخست رده های سنی آسیا - خبرگزاری کاماکس | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری کاماکس و به نقل از روابط عمومی فدراسیون شطرنج، رقابت های آسیایی رده های سنی با حضور نماینده های کشورمان از امروز در بخش استاندارد در آلماتی قزاقستان آغاز شد.

در دور اول این رقابت ها تیم ملی کشورمان توانست با 14 پیروزی روز نخست را پشت سر بگذارد تا اقتدار شطرنج ایران را به رخ حریفان آسیایی بکشد.

در این مسابقات محمد طاها ملک نژاد، آرتیا فرامرزی، رامتین کاکاوند، مهدی پیر، رادین یادگار، راستین خانجانی، شهداد تیموری، ابوالفضل مقیسه، آسنا گلی زاده، اسما حسن پور، ستوده بختیاری، مایده یوسفیان، مهسا علوی، ستایش کریمی توانستند رقبای خودشان را شکست دهند.

این رقابت ها از 21 خرداد آغاز و تا 1 تیر ماه در شهر آلماتی ادامه خواهد داشت.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "14 برد شطرنجباز ایران در دور نخست رده های سنی آسیا – خبرگزاری کاماکس | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "14 برد شطرنجباز ایران در دور نخست رده های سنی آسیا – خبرگزاری کاماکس | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.