یک پیش بینی از قیمت ارز در بازار/ دلار بالا می رود؟

یک پیش بینی از قیمت ارز در بازار/ دلار بالا می رود؟

به گزارش کاماکس، قیمت دلار نزدیک به یک ماه است که پیوسته در کانال های پایانی کریدور پنجم نوسان دارد. دلار در آخرین معامله چهارمین روز هفته در کف کریدور پنجم بسته شد.

تجارت نیوز در خبری نوشت:روند رفت و برگشتی قیمت اسکناس دلار در بازار ارز در حالی برقرار است که معامله گران به موضوع انتخابات توجه ویژه ای دارند. آنها مشخص شدن وضوح قیمت دلار را وابسته به اینکه کدام یک از کاندیداها انتخاب شوند، می دانند.

به اعتقاد معامله گران مسایل سیاسی و اخبار، سیگنال صعودی یا نزولی به قیمت دلار نمی دهند. آنها نوسانات پلکانی قیمت این اسکناس را نبود ریسک جدیدی در بازار و سیاست ارزپاشی بانک مرکزی عنوان می کنند که توانسته قیمت دلار را در محدوده ای مشخص قرار دهد.

پیش بینی قیمت دلار

گفتنی است بازار کم عمق معاملات ارز در حالی هفته پایانی خرداد را سپری می کند که به رسم پایان هر ماه پول در بازار کم و معاملات کم رمق و بی جان است. از سوی دیگر معامله گران معتقدند بازارساز با ارزپاشی در صدد است که قیمت دلار را تا پیش از انتخابات فریز کند.

تحلیلگران بازارهای مالی معتقدند برای کنترل قیمت دلار باید حجم نقدینگی کنترل شود و باید متناسب با افزایش حجم نقدینگی رشد اقتصادی داشته باشیم. در صورتی که این دو پارامتر به مرور زمان، نه صرفا مقطعی تداوم داشته باشد، ثبات یا کاهش قیمت دلار واقعی خواهد بود.

درهم کاهش 10 تومانی داشت

گفتنی است قیمت درهم روز سه شنبه روی رقم 16 هزار و 70 تومانی ایستاد. این اسکناس در چهارمین روز هفته با افزایش پلکانی بازگشایی شد اما در پایان معاملات کاهش 10 تومانی نسبت به روز گذشته داشت. تتر افزایش 350 تومانی داشت و روی رقم 59 هزار و 500 تومانی معامله شد.

پوند انگلیس با قیمت 75 هزار و 280 تومانی معامله شد و رشد 400 تومانی داشت و یورو نیز روی رقم 63 هزار و 540 تومانی ایستاد و رشد 200 تومانی داشت.

گفتنی است قیمت اسکناس و حواله دلار روز دوشنبه تغییر نکرد. قیمت اسکناس دلار با رقم 45 هزار و 508 تومانی و حواله دلار نیز با رقم 42 هزار و 491 تومانی عرضه شد.

217

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "یک پیش بینی از قیمت ارز در بازار/ دلار بالا می رود؟" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "یک پیش بینی از قیمت ارز در بازار/ دلار بالا می رود؟"، کلیک کنید.