کلهر:پرسپولیس با اوسمار نمره قبولی گرفته اما راحت گل می خورد/استقلال از بلانکو خوب بازی می گیرد

بیرانوند بعد از جام ملت ها تمرکز ندارد

کلهر:پرسپولیس با اوسمار نمره قبولی گرفته اما راحت گل می خورد استقلال از بلانکو خوب بازی می گیرد

بازیکن سابق سرخابی ها گفت: سازمان دفاعی پرسپولیس دچار ایراد است ولی عملکرد عالی خط تهاجمی این تیم باعث شد چنین ضعفی برطرف شود.

محمود کلهر در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری علم و فناوری کاماکس، در خصوص برتری پر گل پرسپولیس مقابل فولاد خوزستان اظهار کرد: اوسمار به عنوان سرمربی توانسته پرسپولیس را متحول کند و این تیم در دیداری که دو مرتبه از حریف خود عقب افتاد در نهایت به پیروزی پر گلی رسید. پرسپولیس برنامه های متنوعی برای رسیدن به دروازه فولاد داشت و بازیکنان کناری این تیم به دفعات توانستند از کناره ها به دروازه فولاد نزدیک شوند. دانیال اسماعیلی فر و عبدالکریم حسن از راست و چپ نفوذ های خوبی داشتند. البته عبدالکریم در برگشت کمی مشکل دارد ولی در مجموع توانستند فولاد را اذیت کنند. گل دوم فولاد هم روی اشتباه عبدالکریم حسن به دست آمد و فراموش نکنیم در نیمه دوم جبران کرد، اما گل سالم او آفساید اعلام شد.

بیرانوند هر چه زودتر به شرایط ایده آل بازگردد

وی ادامه داد: پرسپولیس در چهار بازی اخیر با سرمربیگری اوسمار نمره قبولی گرفته و بازی به بازی بهتر شده، اگر این روند ادامه یابد برای قهرمانی خواهد رفت. یکی از ایراد های پرسپولیس به راحتی گل خوردن است و این ضعف باید برطرف شود. سازمان دفاعی پرسپولیس دچار ایراد است ولی عملکرد عالی خط تهاجمی این تیم باعث شد چنین ضعفی برطرف شود. من تعجب می کنم بازیکن با تجربه ای مثل بیرانوند دچار اشتباهات عجیبی می شود. او بعد از جام ملت ها دچار اشتباهات فاحشی می شود و تمرکز لازم را ندارد. بازیکن توانمندی، چون علیرضا بیرانوند باید هر چه زودتر به شرایط ایده آل بازگردد، چون یکی از ارکان اساسی تیم است. او نیاز به آمادگی ذهنی روحی دارد و زودتر برگردد، مخصوصاً برای بازی دربی که نیاز است تا بسیار خوب باشد. جالب اینکه پیام نیازمند هم درون دروازه سپاهان روز خوبی نداشت و عجیب بود دو دروازه بان تیم ملی ما عملکرد همیشگی را نداشتند.  

استقلال از بلانکو خیلی خوب بازی می گیرد

بازیکن سابق سرخابی درباره برتری استقلال مقابل استقلال خوزستان عنوان کرد: استقلال باز هم بازی با برنامه ای داشت و هدفمند بازی کرد. در نهایت هم توانست برنده شود. در دقایق پایانی استقلال خوزستان تلاش زیادی کرد تا نتیجه را جبران کند، اما سازمان دفاعی استقلال مانع از گلزنی حریف همنام خوزستانی شد. تیم های بزرگ باید برنده شوند حتی زمانی که خوب بازی نمی کنند. استقلال از گوستاوو بلانکو در خط حمله خیلی خوب بازی می گیرد. از زمانی که ماشاریپوف اضافه شده بازی های بهتری از این تیم می بینیم. بازیکنان کلیدی استقلال خیلی به پیروزی های این تیم کمک کرده اند.  

پرسپولیس برنامه های تهاجمی گسترده ای دارد

کلهر افزود: پرسپولیس در زمان سرمربیگری یحیی گل محمدی و حالا با هدایت اوسمار چشم نواز بازی می کند. اضافه شدن بازیکنانی مانند اوستون اورونوف، عبدالکریم حسن و عیسی آل کثیر این تیم را نسبت به نیم فصل اول متحول کرده است. بازیکنان جدید با کمک نفرات قبلی سطح تیم را بالا برده است. مهدی ترابی با آزادی عملی که پیدا کرده بسیار نقش مثبتی در تیم دارد. این موارد به اوسمار کمک کرده تا نتایج خوبی بگیرد. وقتی نتیجه خوبی پرسپولیس می گیرد ضعف خط دفاعی این تیم پوشش داده می شود. فراموش نکنیم این تیم برنامه های تهاجمی گسترده ای دارد و می تواند برابر تمامی حریفان لیگ برتری نتیجه بگیرد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "کلهر:پرسپولیس با اوسمار نمره قبولی گرفته اما راحت گل می خورد/استقلال از بلانکو خوب بازی می گیرد" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "کلهر:پرسپولیس با اوسمار نمره قبولی گرفته اما راحت گل می خورد/استقلال از بلانکو خوب بازی می گیرد"، کلیک کنید.