کربلا، میزبان نخبگان هنر، رسانه و علم در سومین اجلاس بین المللی نخبگان منابر شیعه

کربلا، میزبان نخبگان هنر، رسانه و علم در سومین اجلاس بین المللی نخبگان منابر شیعه

کربلای معلی در روزهای 14 و 15 خرداد ماه میزبان سومین اجلاس بین المللی نخبگان منابر شیعه خواهد بود.

به گزارش کاماکس، داود منافی پور، دبیر مجمع جهانی حضرت علی اصغر (علیه السلام)   با اعلام این خبر اظهار کرد: این اجلاس با هدف تبیین پیراهن معظم امام حسین علیه السلام و نقش آن در عصر حاضر و ایجاد هم افزایی و تبادل نظر بین نخبگان علمی، هنری و رسانه ای در خصوص این موضوع مهم برگزار می شود.

وی ادامه داد: در این اجلاس که با حضور بیش از 500 نفر از فرهیختگان، هنرمندان و اساتید برجسته از سراسر ایران و 45 ملیت جهان برگزار می شود، به پیراهن امام حسین علیه السلام به عنوان نماد عاشورا پرداخته خواهد شد.

دبیر مجمع جهانی حضرت علی اصغر(ع) خاطرنشان کرد: مهم ترین برنامه این اجلاس، ارایه تحقیقات علمی و پژوهشی در خصوص پیراهن مقدس امام حسین علیه السلام است که به عنوان نماد عاشورا و پرچم قیام منجی عالم بشریت شناخته می شود.

منافی پور در ادامه به دیگر برنامه های این اجلاس اشاره کرد و گفت: برگزاری رویداد هنری، مراسم شب شعر و نشست های تخصصی، از جمله برنامه های دیگر این سفر خواهد بود.

گفتنی است، در این اجلاس علاوه بر علما و اساتید دانشگاه،  برترین های حوزه هنر و رسانه از جمله شعرا، تهیه کنندگان، کارگردانان و اصحاب رسانه نیز حضور دارند.

پایان خبر کاماکس

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "کربلا، میزبان نخبگان هنر، رسانه و علم در سومین اجلاس بین المللی نخبگان منابر شیعه" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "کربلا، میزبان نخبگان هنر، رسانه و علم در سومین اجلاس بین المللی نخبگان منابر شیعه"، کلیک کنید.