کاستا منجی اسطوره‌های پرتغال شد/ فرانسه – پرتغال؛ دومین فینال زودرس جام!

کاستا منجی اسطوره‌های پرتغال شد/ فرانسه - پرتغال؛ دومین فینال زودرس جام!

سومین شب از مرحله یک هشتم نهایی یورو ۲۰۲۴ به دراماتیک‌ترین شکل ممکن برای رونالدو و یارانش به پایان رسید.

به گزارش کاماکس، پرتغال در حالی در فرانکفورت به مصاف اسلوونی رفت که در ابتدا به نظر نمی‌رسید کار چندان سختی برای عبور از این تیم داشته باشد اما در ۹۰ دقیقه کار شاگردان مارتینس گره خورد و دو تیم به وقت‌های اضافه رفتند.

در آخرین دقیقه از نیمه اول وقت‌های اضافه پرتغال صاحب یک ضربه پنالتی شد اما اوبلاک به زیباترین شکل ممکن ضربه کریستیانو را مهار کرد تا بین دو نیمه وقت‌های اضافه رونالدو گریه کنان در کنار هم‌تیمی‌های خود بایستد.

در دقیقه ۱۱۷ هم اشتباه مرگبار په‌په با مهار تماشایی کاستا روی ضربه تک به تک مواجه شد تا سنگربان پورتو په‌په را نجات دهد.

اما این شاهکار اصلی کاستا نبود و او در ضربات پنالتی هر ۳ ضربه نخست بازیکنان اسلوونی را مهار کرد تا پرتغال با گل‌های رونالدو، فرناندز و سیلوا راهی یک‌چهارم نهایی یورو شود و آماده فینالی زودرس مقابل فرانسه شود.

پایان خبر کاماکس

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "کاستا منجی اسطوره‌های پرتغال شد/ فرانسه – پرتغال؛ دومین فینال زودرس جام!" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "کاستا منجی اسطوره‌های پرتغال شد/ فرانسه – پرتغال؛ دومین فینال زودرس جام!"، کلیک کنید.