کارون ایران در المپیک پاریس به نام «خادم الرضا» نام گذاری شد – خبرگزاری کاماکس | اخبار ایران و جهان

کارون ایران در المپیک پاریس به نام «خادم الرضا» نام گذاری شد - خبرگزاری کاماکس | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری کاماکس، پیش از این مقرر بود اعضای هیات اجرایی کمیته ملی المپیک در نشست صبح سه شنبه خود (فردا) نام کاروان ایران را مشخص و اعلام کنند که این نشست از سوی کمیته ملی المپیک به دلیل سانحه امروز و شهادت رییس جمهور محترم و هیات همراه به هفته بعد موکول گردید.

در همین راستا محمود خسروی وفا رییس کمیته ملی المپیک دوشنبه شب اعلام کرد که کمیته ملی المپیک به پاس زحمات و خدمات ارزشمند شهید آیت اله سید ابراهیم رییسی، رییس جمهور مجتهد و خدوم ایران که شب گذشته و طی سانحه سقوط بالگرد به درجه شهادت نایل آم، نام کاروان ورزشی اعزامی کشورمان به المپیک 2024 پاریس را کاروان «خادم الرضا» نام گذاری کرد.

گفتنی است، المپیک 2024 از 5 مرداد ماه سال جاری در شهر پاریس فرانسه برگزار خواهد شد که تا امروز ورزشکاران ایرانی 34 سهمیه را برای حضور در این دوره از بازی ها بدست آورده آمد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "کارون ایران در المپیک پاریس به نام «خادم الرضا» نام گذاری شد – خبرگزاری کاماکس | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "کارون ایران در المپیک پاریس به نام «خادم الرضا» نام گذاری شد – خبرگزاری کاماکس | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.