پیکر شهیدامنیت بر دستان مردم کرمانشاه تشییع شد – خبرگزاری کاماکس | اخبار ایران و جهان

پیکر شهیدامنیت بر دستان مردم کرمانشاه تشییع شد - خبرگزاری کاماکس | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار کاماکس، مراسم تشییع پیکر شهید مدافع وطن «مسعود کرمی» عصر امروز چهارشنبه 2 خرداد با حضور اقشار مختلف مردم شهیدپرور کرمانشاه، خانواده های معظم شهدا، همرزمان و همکارانش و فرماندهان و کارکنان نیروهای مسلح برگزار شد.

در این مراسم پیکر سرهنگ دوم شهید کرمی پس از اقامه نماز توسط حجت الاسلام حبیب الله غفوری نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه از مقابل مسجد جامع تا میدان آزادی این شهر تشییع شد.

در این مراسم تشییع کنندگان با شعارهای «این گل پرپر ماست؛ هدیه به رهبر ماست»، «نیروی انتظامی؛ تسلیت تسلیت» و «ما همه سرباز توایم خامنه ای؛ گوش به فرمان توایم خامنه ای» پیکر شهید کرمی را تشییع کردند.

پس از آن، پیکر شهید سرهنگ دوم مسعود کرمی برای خاکسپاری به گلزار شهدای کرمانشاه منتقل شد.

سرهنگ دوم مسعود کرمی اهل کرمانشاه و از کارکنان انتظامی تهران بود که شامگاه یکشنبه 30 اردیبهشت همراه با 2 نفر دیگر از همرزمان خود شهید احسان منشی زادگان و شهید فرزاد روزبهانی در درگیری با شرور مسلح به شهادت رسید.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "پیکر شهیدامنیت بر دستان مردم کرمانشاه تشییع شد – خبرگزاری کاماکس | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "پیکر شهیدامنیت بر دستان مردم کرمانشاه تشییع شد – خبرگزاری کاماکس | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.