پیدا شدن مردی در الجزایر که 26 سال پیش ناپدید شده بود

پیدا شدن مردی در الجزایر که 26 سال پیش ناپدید شده بود

مردی الجزایری که حدود 26 سال قبل ناپدید شده بود در انبار خانه همسایه اش پیدا شده است.

به گزارش کاماکس، «عمر بن عمران» در جریان جنگ داخلی الجزایر در دهه 1990، زمانی که هنوز 20 ساله نشده بود، در شهر «جلفه» ناپدید شد.

بن عمران که اکنون 45 ساله است، در 200 متری جایی که بزرگ شده بود، پیدا شده است.

مقام ها تایید کردند که یک مرد 61 ساله مظنون به اسیر کردن او را دستگیر کرده اند.

خانواده او می ترسیدند که او جزو 200 هزار کشته یا 20 هزار ربوده شده در جریان ناآرامی ها باشد.

بر اساس گزارش ها او در روز 12 مه در زیر پشته کاهی در یک آغل گوسفند پیدا شد. در خانه های قدیمی گاه از انبار زیرزمینی به عنوان آغل استفاده می شد.

به گزارش بی بی سی، یک مقام دادگاه گفت دفتر دادستانی شکایتی از یک فرد ناشناس دریافت کرد که مدعی بود بن عمران در خانه یکی از همسایگانش در آغل گوسفند نگهداری می شود.

این مقام گفت: در پی این گزارش، دادستان کل به ژاندارمری کشور دستور داد تا تحقیقات وسیعی انجام دهند و ماموران به منزل مورد نظر مراجعه کردند.

در روز 12 مه در ساعت 8 شب به وقت محلی، ماموران عمر بن عمران 45 ساله را در انباری همسایه اش، ب.الف 61 ساله، پیدا کردند.

این مقام گفت: بنا به گزارش ها، مظنون قصد فرار از صحنه را داشت اما مهار و دستگیر شد.

مقام دادگاه گفت تحقیقات هنوز در حال انجام است و بن عمران تحت مراقبت های پزشکی و روانی قرار دارد.

رسانه های محلی گزارش دادند که بن عمران به امدادگران گفته است گاهی اوقات خانواده اش را از داخل محل حبس می دید، اما مدعی شد که نتوانسته است درخواست کمک کند «به دلیل طلسمی که اسیرکننده به کار گرفته بود.»

مادر عمر بن عمران در سال 2013 درگذشته است.

پایان خبر کاماکس

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "پیدا شدن مردی در الجزایر که 26 سال پیش ناپدید شده بود" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "پیدا شدن مردی در الجزایر که 26 سال پیش ناپدید شده بود"، کلیک کنید.