پنج شبه، سوم خرداد زنجانی ها میزبان پیکر پاک شهید خدمت بهروز قدیمی

پنج شبه، سوم خرداد زنجانی ها میزبان پیکر پاک شهید خدمت بهروز قدیمی

کاماکس/زنجان مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان زنجان گفت: پیکر مطهر شهید سرگرد بهروز قدیمی از همراهان رییس جمهور شهید در سانحه بالگرد در زنجان تشییع می شود.

سرهنگ سیدشمس الدین موسوی امروز (سه شنبه یکم خرداد ماه) در جمع خبرنگاران ضمن تسلیت شهادت رییس جمهور و همراهانش با اشاره به اینکه شهید بهروز قدیمی از شهدای خدمت این سانحه هوایی متولد روستای درسجین در ابهر است، اظهار کرد: طبق برنامه ریزی های به عمل آمده، مقرر شده است پیکر مطهر این شهید بزرگوار روز پنجشنبه، 3 خردادماه پس از تشییع در شهرهای زنجان و ابهر در زادگاه خود به خاک سپرده شود.

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان زنجان با بیان اینکه  شهید سرگرد بهروز قدیمی به عنوان مسیول فنی بالگرد، همراه تیم رییس جمهور بود، عنوان کرد: برابر هماهنگی های انجام شده، پیکر شهید قدیمی ساعت 9:30 صبح روز پنج شنبه پس از اقامه نماز از سبزه میدان تا میدان انقلاب تشییع و سپس به ابهر منتقل می شود.

موسوی افزود: در همان روز یعنی ساعت 13:30 در شهر ابهر نیز از چهارراه امام حسین (ع) تا مصلی نمازجمعه پیکر این شهید عزیزتشییع می شود که پس از برگزاری آیین تشییع، پیکر مطهر شهید قدیمی به روستای درسجین منتقل و ساعت 15 در محل زادگاهش به خاک سپرده خواهد شد.

به گزارش کاماکس، سرگرد شهید بهروز قدیمی با تخصص الکترومکانیک، 10 آذر ماه سال 58 در  شهرستان ابهر استان زنجان چشم به جهان گشود و 25 شهریور 74 وارد نیروی هوایی ارتش شد.

وی در پایگاه های شکاری همدان، چابهار، مهرآباد و آشیانه جمهوری اسلامی ایران خدمت کرده بود؛ سرگرد فنی بهروز قدیمی دارای 720 ساعت پرواز بود.

شهید «بهروز قدیمی»، سرگرد نیروی هوایی ارتش بود که به عنوان سرگرد فنی بالگرد، در پرواز حامل رییس جمهور حضور داشت.

پایان خبر کاماکس

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "پنج شبه، سوم خرداد زنجانی ها میزبان پیکر پاک شهید خدمت بهروز قدیمی" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "پنج شبه، سوم خرداد زنجانی ها میزبان پیکر پاک شهید خدمت بهروز قدیمی"، کلیک کنید.