پلمب و تعطیلی ۱۸مرکز درمانی غیرمجاز در هرمزگان

پلمب و تعطیلی ۱۸مرکز درمانی غیرمجاز در هرمزگان

آفتاب‌‌نیوز :

کمالی معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان با اعلام خبر پلمپ و تعطیلی ۱۸مرکز درمانی غیرمجاز در محدوده جغرافیایی دانشگاه از ابتدای سال، اظهار داشت: از این تعداد ۳ مرکز غیر مجاز در ماه گذشته و ۱۵ مرکز در یک روز در هفته گذشته پلمپ شده‌اند.

وی خاطرنشان کرد: از ابتدای سال افزایش بازدید‌های نظارتی بعنوان یک دستور کار مهم در برنامه واحد نظارت معاونت درمان قرار گرفت، در کنار افزایش بازدیدها، راهکار‌هایی نیز برای بهبهود سطح کیفی بازدید‌ها ارائه شد که در حال پیگیری و اقدامات اولیه است.

کمالی افزود: سلامتی مردم یک مساله بسیار مهم است، به همین دلیل تمام تلاش خود را برای جلوگیری از سوء استفاده افراد سودجو بکار می‌گیریم.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "پلمب و تعطیلی ۱۸مرکز درمانی غیرمجاز در هرمزگان" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "پلمب و تعطیلی ۱۸مرکز درمانی غیرمجاز در هرمزگان"، کلیک کنید.