ولایت مداری به استوری گذاشتن نیست/ لزوم تحقق عمل گرایی – خبرگزاری کاماکس | اخبار ایران و جهان

ولایت مداری به استوری گذاشتن نیست/ لزوم تحقق عمل گرایی - خبرگزاری کاماکس | اخبار ایران و جهان

حجت الاسلام علی وحدانی فر یکشنبه شب در مراسم بزرگداشت شهدای خدمت در روستای لیر بزرگ از توابع بخش سوق با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری در مورد شهید جمهور افزود: رهبری از وی به عنوان «عالم مجاهد» یاد کرده اند و بر خدمات ارزشمند و جهادی ایشان تاکید داشته اند.

وی تصریح کرد: در کمتر از سه سال، ایشان 40 سفر خارجی و حضور مستمر در شهرستان ها داشته اند که نشان دهنده تلاش و جدیت ایشان در خدمت به مردم است.

امام جمعه دهدشت بیان کرد: شهید رییسی از سال 1385 عضو مجلس خبرگان رهبری بوده اند و در حوزه تخصصی فقه، کتاب تالیف کردند.

حجت الاسلام وحدانی فر با بیان اینکه در دوران ریاست جمهوری، با قاطعیت و بدون تعارف در مقابل دشمنان ایستاده و از عزت و منافع ملی دفاع کرده اند، تاکید کرد: مقام معظم رهبری نقاط ضعف رسانه ای دولت را مورد توجه قرار داده و 19 مورد از خدمات ایشان را یادآور شده اند.

وی همچنین تربیت یافتن شهید رییسی در مکتب انقلاب اسلامی و تلاش خادمانه وی در امور اجرایی و مدیریتی را الگوی بارزی از یک مسیول انقلابی و جهادی خواند.

وحدانی فر تواضع، عدم دفاع از خود در برابر بی حرمتی ها و تاکید بر اولویت خدمت به مردم و انقلاب را از دیگر ویژگی های برجسته شهید رییسی عنوان کرد.

وی ولایت مداری را در عمل دانست و گفت: ولایت مداری در شعار دادن و استوری گذاشتن نیست.

خطیب نماز جمعه دهدشت همچنین فعالیت های شهید امیر عبدالهیان به عنوان وزیر امور خارجه را بسیار ارزشمند دانست و گفت: او با تلاش خستگی ناپذیر خود توانست در عرصه های مختلف جمهوری اسلامی را با عزت و اقتدار نمایندگی کند.

حجت الاسلام وحدانی فر مسایلی مانند تامین واکسن کرونا، حل مشکلات در منطقه شرق آفریقا و عربستان، و ارتقای جایگاه ایران در سازمان ملل را گواه توانمندی و تعهد ایشان در خدمت به انقلاب اسلامی بیان کرد.

وی جامعه امروز را نیازمند مدیریتی دانست که در ادامه راه شهدای گرانقدری چون شهیدان رجایی، بهشتی و رییسی باشد.

حجت الاسلام وحدانی فر خاطر نشان کرد: بدون شک انتخاب افرادی متعهد و انقلابی در آینده می تواند این خواسته مردم را برآورده سازد.

وی ابراز داشت: آیت الله رییسی شاگرد خلفی بود که عزت پیدا کرد.

امام جمعه دهدشت به صلابت رهبری در برپا داشتن نماز میت بر شهدای خدمت اشاره کرد و گفت: رهبر جمهوری اسلامی ایران با صلابت نماز را بر پا داشت و به دنیا مخابره کرد که جمهوری اسلامی ادامه دارد.

حجت الاسلام وحدانی فر انتخابات پیش رو را یادآوری و تاکید کرد: جامعه به سطحی رسیده است که کمتر از رییسی را نمی پذیرد و باید منتخبی دارای سلوک فکری، مسوول، کارآمد، اهل برنامه، جهاد و دلسوز انتخاب شود.

وحدانی فر متذکر شد: این بخش از تاریخ بر عهده ماست و از هفته آینده انتخابات کلید می خورد و جامعه کسی کمتر از شهید رییسی را نمی پذیرد.

به گزارش خبرنگار کاماکس، این مراسم با حضور مردم روستای لیر بزرگ و با شروه خوانی لری، نوحه خوانی و سینه زنی همچنین پخش نذورات و قرایت فاتحه برگزار شد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "ولایت مداری به استوری گذاشتن نیست/ لزوم تحقق عمل گرایی – خبرگزاری کاماکس | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "ولایت مداری به استوری گذاشتن نیست/ لزوم تحقق عمل گرایی – خبرگزاری کاماکس | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.