وقتی بلاگرها مزاحم اورژانس می شوند/ پیگیری برای برخورد با بلاگر مزاحم

وقتی بلاگرها مزاحم اورژانس می شوند/ پیگیری برای برخورد با بلاگر مزاحم

مدیر روابط عمومی اورژانس تهران از پیگیری برای برخورد با بلاگری که اقدام به ایجاد مزاحمت برای سامانه 115 اورژانس تهران کرده بود، خبر داد.

به گزارش کاماکس، دامنه اقدامات برخی از بلاگرها و اینفلوینسرها در فضای مجازی تا جایی پیش رفته که برخی از آنان نه تنها صراحتا اقدامات و رفتارهای مجرمانه خود را در این فضا به نمایش می گذارند، بلکه برخی از آنان حتی دیگران را نیز به شکل مستقیم یا غیر مستقیم به انجام چنین مواردی تشویق می کنند.

در این میان نیز یکی از بلاگرهای اینستاگرامی که به نظر می رسد از هر ابزاری برای جلب توجه بهره می گیرد، اقدام به طراحی چالشی کرده و در ویدیویی با مراجعه به مردی جوان از او می خواهد که اگر همین حالا با فردی تماس گرفته و او به سرعت پاسخش را بدهد، 500 هزار تومان را به عنوان برنده به او خواهد داد. این فرد نیز برای برنده شدن در چالش، با سامانه 115 مرکز فوریت های امدادی اورژانس تماس گرفته تا با ایجاد مزاحمت خود را برنده این چالش کند.

به دنبال انتشار گسترده این ویدیو در فضای مجازی، ابوالفضل ماهرخ، مدیر روابط عمومی مرکز اورژانس استان تهران از پیگیری برای برخورد با این بلاگر خبر داد و گفت: تمامی شماره های امدادی برای مواقع ضروری و نیاز ایجاد شده و هرگونه تماس غیرضروری با آن می تواند جان افرادی را که جدا در معرض خطر قرار دارند، تهدید کند.

وی با بیان اینکه متاسفانه در طول هفته چند صد تماس مزاحمت آمیز با سامانه 115 اورژانس تنها در تهران برقرار می شود، گفت: رفتاری که از سوی این بلاگر و با هدف جلب توجه انجام شده است، مصداق بارز ایجاد مزاحمت برای اورژانس بوده و متاسفانه موجب ترویج چنین رفتارهایی نیز می شود. از این رو اورژانس پیگیری برای برخورد با این مزاحم تلفنی را در دستور کار خود قرار داده و حتما با آن برخورد خواهد شد.

ماهرخ از مردم خواست که حتما برای اقدامات ضروری با سامانه 115 اورژانس تماس بگیرند. چرا که ممکن است آنچه که برخی از آن با عنوان شوخی یا چالش یا هر عنوان دیگر یاد می کنند، جان فرد دیگری را به خطر بیاندازد.

در همین راستا، یک مقام مسیول در پلیس فتا نیز به کاماکس گفت: در صورت ثبت شکایت از سوی اورژانس، پلیس فتا به سرعت با این موارد برخورد خواهد کرد. ضمن اینکه تیم های رصد پلیس فتا نیز در صورت مشاهده چنین مواردی حتما با آن برخورد خواهند کرد.

پایان خبر کاماکس

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "وقتی بلاگرها مزاحم اورژانس می شوند/ پیگیری برای برخورد با بلاگر مزاحم" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "وقتی بلاگرها مزاحم اورژانس می شوند/ پیگیری برای برخورد با بلاگر مزاحم"، کلیک کنید.