وزیر خارجه رژیم صهیونیستی: قطعنامه مجمع عمومی درباره عضویت کامل فلسطین «جایزه ای برای حماس» است

وزیر خارجه رژیم صهیونیستی: قطعنامه مجمع عمومی درباره عضویت کامل فلسطین «جایزه ای برای حماس» است

وزیر خارجه رژیم صهیونیستی اعلام کرد مجمع عمومی سازمان ملل با تصویب قطعنامه به رسمیت شناختن کشور فلسطین، به جنبش حماس جایزه داد.

به گزارش کاماکس، براساس بیانیه ای که دفتر «یسراییل کاتس» وزیر خارجه رژیم صهیونیستی امروز جمعه منتشر کرده است، کاتس قطعنامه مجمع عمومی سازمان ملل برای اصلاح وضعیت فلسطینیان در این سازمان را «جایزه ای برای حماس» توصیف کرد.

روزنامه القدس العربی نوشت: «قطعنامه مضحک مجمع عمومی سازمان ملل، سوگیری ساختاری سازمان ملل و دلایلی را نشان می دهد که چرا این سازمان، تحت رهبری آنتونیو گوترش، دبیرکل سازمان ملل، به یک نهاد نامربوط تبدیل شده است».

ساعتی پیش مجمع عمومی سازمان ملل، قطعنامه به رسمیت شناختن کشور فلسطین را با 143 رای موافق تصویب کرد.

این مجمع از شورای امنیت خواست موضوع به رسمیت شناختن کشور فلسطین را با «نگاه مساعدی» بررسی کند.

پایان خبر کاماکس

 

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "وزیر خارجه رژیم صهیونیستی: قطعنامه مجمع عمومی درباره عضویت کامل فلسطین «جایزه ای برای حماس» است" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "وزیر خارجه رژیم صهیونیستی: قطعنامه مجمع عمومی درباره عضویت کامل فلسطین «جایزه ای برای حماس» است"، کلیک کنید.