واکنش طالبان به اظهارات سردار مومنی

واکنش طالبان به اظهارات سردار مومنی

به گزارش کاماکس به نقل از طلوع نیوز، امارت اسلامی در واکنش به گفته های رییس ستاد مبارزه با مواد مخدر ایران می گوید که پیکار برای جلوگیری از قاچاق مواد مخدر نیازمند همکاری های دوجانبه است.

وی همچنین افزود که مقابله با مواد مخدر صنعتی در کشور جریان دارد و هیچ کارخانه ای فعال آن در کشور وجود ندارد. 

مجاهد در این باره گفت: مواد مخدر صنعتی که در افغانستان ساخته می شود ما با بسیار جدیت علیه آن مبارزه می کنیم این را ما اطمینان می دهیم که این پدیده نیز از بین خواهد رفت.

پیش از این، رییس ستاد مبارزه با مواد مخدر ایران در گفت وگو با رسانه های ایرانی گفته که کشورش شاهد افزایش تولید و ورود مواد مخدر صنعتی از سوی افغانستان است.

سردار اسکندر مومنی رییس ستاد مبارزه با مواد مخدر ایران گفت: «در سال جاری نیز براساس آمار 10ماهه، شاهد افزایش کشف حدود 20درصدی مواد مخدر صنعتی به ویژه متامفتامین و شیشه هستیم.»

311311

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "واکنش طالبان به اظهارات سردار مومنی" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "واکنش طالبان به اظهارات سردار مومنی"، کلیک کنید.