واژگونی اتوبوس در شرق افغانستان؛ 38 نفر کشته و زخمی شدند

واژگونی اتوبوس در شرق افغانستان؛ 38 نفر کشته و زخمی شدند

دفتر پلیس ولایت «غزنی» در شرق افغانستان امروز (چهارشنبه) در بیانیه ای اعلام کرد بر اثر واژگونی یک دستگاه اتوبوس مسافربری در این ولایت، 6 مسافر جان باخته و 32 نفر دیگر زخمی شدند.

به گزارش کاماکس، در این بیانیه آمده است حال شماری از مجروحان وخیم است و احتمال افزایش جان باختگان وجود دارد.

مقامات محلی در حال بررسی علت حادثه هستند.

وقوع حوادثی از این دست در جاده های این کشور شایع است و عواملی چون رانندگی ناامن در جاده های پر ازدحام و عدم رعایت تدابیر امنیتی حین سفر و در شاهراه های فرسوده اغلب باعث بروز تصادفات جاده ای مرگبار در افغانستان می شود.

به گزارش شینهوا، در حادثه ای مشابه که دو هفته پیش در استان «سمنگان» واقع در شمال افغانستان رخ داد، هفت مسافر جانشان را از دست دادند.

پایان خبر کاماکس

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "واژگونی اتوبوس در شرق افغانستان؛ 38 نفر کشته و زخمی شدند" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "واژگونی اتوبوس در شرق افغانستان؛ 38 نفر کشته و زخمی شدند"، کلیک کنید.