‌هیچ مشکلی در شعب اخذ رأی خراسان شمالی وجود ندارد

‌هیچ مشکلی در شعب اخذ رأی خراسان شمالی وجود ندارد

کاماکس/خراسان شمالی رئیس ستاد انتخابات خراسان شمالی گفت: از صبح امروز و با آغاز فرآیند رای گیری در دور دوم چهاردهمین دوره از انتخابات ریاست جمهوری شاهد مشارکت بیشتر مردم نسبت به جمعه هفته گذشته در زمان پیش از ظهر هستیم. 

حسن ناهیدی با حضور در ستاد انتخابات خراسان شمالی در گفت‌وگو با کاماکس با اشاره به افزایش مشارکت بانوان استان تاکید کرد: رأی‌گیری در تمام شعب ثابت و سیار استان در حال انجام است و هیچ مشکلی در آن‌ها وجود ندارد.

وی عنوان کرد: شعب سیار انتخابات در استان نیز قرار است در تمام نقاط از پیش تعیین شده حضور داشته باشند و حضور آن‌ها نیز تقویت می‌ شود تا همه مردم بتوانند در تعیین سرنوشت کشور خود مشارکت داشته باشند. 

ناهیدی افزود: در اغلب شعب اخذ رای نماینده نامزدهای ریاست جمهوری نیز حضور دارند تا سبب افزایش اعتماد عمومی و همچنین نظارت آن‌ها بر روند انتخابات شود.

وی مدارک مورد نیاز برای حضور در انتخابات را کارت ملی یا شناسنامه اعلام کرد و گفت: متولدان ۱۵ تیر ۱۳۸۵ به قبل می‌توانند در انتخابات شرکت کنند. 

به گفته وی، افراد ۳۵ تا ۴۵ سال بیشترین تعداد رای دهندگان تا این لحظه هستند. 

۹۲۷ شعبه اخذ رای در استان وجود دارد که ۶۳۵ صندوق ثابت و مابقی آن‌ها سیار هستند. فرایند رای گیری نیز در ۱۵۸۰ نقطه انجام می‌شود.

پایان خبر کاماکس

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "‌هیچ مشکلی در شعب اخذ رأی خراسان شمالی وجود ندارد" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "‌هیچ مشکلی در شعب اخذ رأی خراسان شمالی وجود ندارد"، کلیک کنید.