همایش بزرگداشت امامزادگان در 10 شهرستان گلستان – خبرگزاری کاماکس | اخبار ایران و جهان

همایش بزرگداشت امامزادگان در 10 شهرستان گلستان - خبرگزاری کاماکس | اخبار ایران و جهان

حجت الاسلام ابوالفضل کوهساریان شامگاه دوشنبه در جمع خبرنگاران در خصوص روز بزرگداشت امامزادگان اظهار کرد: امسال این مراسم همزمان با دهه کرامت شده که به همین منظور برنامه های مختلفی در دستور کار خود قرار داده ایم.

وی از برگزاری همایش بزرگداشت امامزادگان گلستان در 10 شهرستان استان خبر داد و افزود: این برنامه به صورت استانی در روز چهارشنبه 26 اردیبهشت ماه در حرم یحیی بن زید گنبد برگزار می شود.

24 بقعه متبرکه گلستان میزبان برنامه های دهه کرامت

معاون فرهنگی اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیریه گلستان گفت: همایش استانی بزرگداشت امامزادگان گلستان با حضور مسوولان استانی و شهرستانی برگزار خواهد شد که در این مراسم از اصحاب وقف و بقاع متبرکه تجلیل خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه امسال 24 بقعه متبرکه استان میزبان برنامه های دهه کرامت است، افزود: برپایی جشن تکلیف در آستان مقدس امامزادگان، عیادت از بیماران و برپایی ایستگاه سلامت در امامزادگان و بقاع متبرکه از جمله برنامه های دهه کرامت است.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "همایش بزرگداشت امامزادگان در 10 شهرستان گلستان – خبرگزاری کاماکس | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "همایش بزرگداشت امامزادگان در 10 شهرستان گلستان – خبرگزاری کاماکس | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.