هشدار؛ مراقب این رسیدهای جعلی باشید

هشدار؛ مراقب این رسیدهای جعلی باشید

به گزارش کاماکس، سرهنگ کیانوش نظری در این‌باره گفت: چندی پیش فردی با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ تماس گرفت و اعلام کرد که در بازار طلا فروشان عبدل آباد فردی با ارائه رسید کارت به کارت از او خرید انجام داده است و مغازه را ترک کرده است. اما بعد از چند ساعت برای فروشنده پیامک مسدود شدن حساب و بلوکه شدن پول واریزی ارسال شده است.

کاماکس در خبری نوشت:وی با اشاره به حضور ماموران کلانتری ۱۵۲ خانی‌آبادنو در محل گفت: بلافاصله تیم عملیات کلانتری به محل اعزام شده و با بررسی دوربین‌های مداربسته مغازه‌ها، با استفاده از شیوه‌های نوین پلیسی هویت را متهم شناسایی کرده و دستگیری این فرد در دستورکار عوامل کلانتری قرار گرفت.

سرکلانتر دهم پلیس پیشگیری تهران بزرگ ادامه داد: ماموران پلیس با هوشیاری تمام و با گشت زنی‌های هدفمند، متهم را شناسایی و دستگیر کرده و به کلانتری انتقال دادند. در بررسی‌های اولیه ماموران مشخص شد متهم با باندی در ترکیه همکار است و از این خرید ها مبلغی را برای خود بر می‌دارد.

نظری با بیان اینکه در جریان روند رسیدگی به این پرونده تعدادی از شکات نیز مورد شناسایی قرار گرفتند، گفت: متهم نیز در مقر انتظامی تحت بازجویی قرار گرفت که در جریان آن به هفت فقره کلاهبرداری به شیوه جعل کارت بانکی اعتراف کرد.

به گفته وی، برای متهم پرونده‌ای تشکیل شده و او برای ادامه روند رسیدگی به جرم روانه دادسرا شده است. تحقیقات تکمیلی در خصوص این پرونده برای شناسایی مال باختگان دیگر نیز در دستورکار پلیس قرار دارد.

۲۳۳۲۱۷

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "هشدار؛ مراقب این رسیدهای جعلی باشید" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "هشدار؛ مراقب این رسیدهای جعلی باشید"، کلیک کنید.