هراز جمعه یکطرفه می شود – خبرگزاری کاماکس | اخبار ایران و جهان

هراز جمعه یکطرفه می شود - خبرگزاری کاماکس | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار کاماکس، سرهنگ ایرج کهریزی بعد از ظهر چهارشنبه در جمع خبرنگاران گفت: به منظور افزایش ایمنی تردد از ساعت 12:00 الی 24:00 روز چهارشنبه 9 خرداد ماه و از ساعت 06:00 الی 24:00 روزهای پنجشنبه و جمعه مورخه های 10 و 11 خرداد ماه تردد کلیه کامیون ها و کامیونت ها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسدشدنی از محور هراز ممنوع می باشد.

رییس پلیس راه شرق استان تهران گفت: در صورت سنگین بودن بار ترافیکی محور هراز در روز جمعه و در راستای ارتقای ایمنی تردد کاربران ترافیکی، محدودیت یکطرفه مقطعی اجرا خواهد شد.

وی گفت: لازم به ذکر است تردد کلیه تریلرها از محور هراز کماکان ممنوع بوده و تردد موتورسیکلت سواران از ساعت 12:00 روز چهارشنبه 9 خرداد ماه الی ساعت 06:00 روز شنبه 12 خرداد ماه از محورهای هراز و فیروزکوه و بزرگراه امام رضا ممنوع است.

کهریزی ادامه داد: در این خصوص تردد موتورسیکلت های انتظامی و امدادی که در مسیر جریان ترافیک و برای انجام ماموریت های ضروری حرکت می کنند استثنا است.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "هراز جمعه یکطرفه می شود – خبرگزاری کاماکس | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "هراز جمعه یکطرفه می شود – خبرگزاری کاماکس | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.