نیروهای مسلح یمن: کشتی اسرائیل را در دریای عرب هدف قرار دادیم

نیروهای مسلح یمن: کشتی اسرائیل را در دریای عرب هدف قرار دادیم

سخنگوی نیروهای مسلح یمن از هدف قرار دادن کشتی رژیم صهیونیستی در دریای عرب خبر داد.

به گزارش کاماکس، «یحیی سریع» سخنگوی نیروهای مسلح یمن امروز سه شنبه در بیانیه‌ای اعلام کرد نیروهای مسلح این کشور در یک عملیات نظامی کشتی رژیم صهیونیستی به نام «MSC SARAH V» را به صورت دقیق در دریای عرب مورد حمله قرار دادند.

به نقل از سایت خبری المسیره، سرتیپ سریع تاکید کرد: این عملیات کیفی با یک موشک بالستیک جدید انجام شد که پس از اتمام موفقیت‌آمیز عملیات آزمایشی وارد خدمت شد.

وی افزود: همانطور که این عملیات ثابت کرد، این موشک جدید قابلیت اصابت دقیق به اهداف و در فواصل طولانی را داراست.

سریع تصریح کرد: هدف قرار دادن کشتی رژیم صهیونیستی به منزله پیروزی مردم فلسطین و مجاهدان آنها و پاسخی به کشتارهای دشمن صهیونیستی در نوار غزه است.

وی تاکید کرد: یمن به توسعه توانایی‌های نظامی خود برای تقویت نقش جهادی خود برای حمایت نظامی از مقاومت فلسطین و دفاع از یمن در برابر تجاوز آمریکایی-انگلیسی ادامه می‌دهد.

سخنگوی نیروهای مسلح یمن همچنین خاطرنشان کرد: عملیات این نیروها تا زمان توقف جنگ غزه و لغو محاصره این باریکه ادامه خواهد داشت.

پایان خبر کاماکس

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "نیروهای مسلح یمن: کشتی اسرائیل را در دریای عرب هدف قرار دادیم" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "نیروهای مسلح یمن: کشتی اسرائیل را در دریای عرب هدف قرار دادیم"، کلیک کنید.