نهضت ملی «زندگی با آیه ها» آغاز شد/30 آیه محوری قرآن کریم تبیین می شود

همزمان با آغاز ماه مبارک رمضان، نهضت ملی «زندگی با آیه ها» با هدف تبیین 30 آیه زندگی ساز قرآن کریم آغاز شد.

به گزارش کاماکس، به نقل از روابط عمومی مرکز نهضت، در این پویش که توسط جمعی از اندیشمندان قرآنی کشور طراحی شده، 30 آیه محوری قرآن کریم انتخاب شده اند که تسلط به آنها می تواند مبانی اعتقادی مخاطبین را مستحکم تر کند.

حجت الاسلام والمسلمین محمد قمی، رییس سازمان تبلیغات اسلامی در آیین افتتاحیه این پویش گفت: «نهضت ملی “زندگی با آیه ها” فرصتی برای ترویج و تبیین آموزه های قرآن کریم در جامعه است.»

وی با بیان اینکه این پویش به دنبال ایجاد یک گفتمان عمومی در سطح جامعه با محوریت قرآن کریم است، افزود: «انتخاب 30 آیه محوری در این پویش بر اساس کار کارشناسی و با در نظر گرفتن نیازهای جامعه صورت گرفته است.»

در نهضت ملی زندگی با آیه ها به منظور ترغیب مردم به آشنایی و انس بیشتر با قرآن کریم جوایز بسیاری با کمک بانیان فعالیت های قرآنی تهیه شده و در قالب چند مسابقه تلویزیونی و اینترنتی به مخاطبان و برندگان اهدا می شود. 

نهضت ملی «زندگی با آیه ها» آغاز شد/30 آیه محوری قرآن کریم تبیین می شود

پایان خبر کاماکس
 

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "نهضت ملی «زندگی با آیه ها» آغاز شد/30 آیه محوری قرآن کریم تبیین می شود" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "نهضت ملی «زندگی با آیه ها» آغاز شد/30 آیه محوری قرآن کریم تبیین می شود"، کلیک کنید.