نمایشگاه آثار تصویرگری «عید تا عید» در موزه کودک کانون برگزار می شود

به گزارش گروه آموزش و دانشگاه خبرگزاری علم و فناوری کاماکس، نمایشگاهی از آثار تصویرگری کتاب های کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان با عنوان «عید تا عید» به مناسبت اعیاد قربان و غدیر در موزه ملی هنر و ادبیات کودک کانون برگزار می شود.

این نمایشگاه شامل 30 اصلِ اثر تصویرگری کتاب های کانون با موضوع ها و داستان های مرتبط با واقعه غدیر خم و عید قربان است که از محل گنجینه موزه ملی هنر و ادبیات کودک کانون انتخاب شده است.

بر همین اساس، از جمله آثار به نمایش درآمده در این نمایشگاه می توان به کتاب های «غریبه مهربان»، «شب و شیطان و شمشیر»، «رنگین کمانی از نور»، «این صدای علی است»، «مروارید مکه»، «سیمای مکه» و… به تصویرگری هنرمندانی مانند پرویز حیدرزاده، بهرام خایف، نرگس محمدی، خشایار قاضی زاده، پرویز اقبالی، حمیدرضا خواجه محمدی و عطیه مرکزی اشاره کرد.

این نمایشگاه تا 14 تیر 1403 از ساعت 8 صبح تا 14 از سوی موزه ملی هنر و ادبیات کودک کانون در مرکز آفرینش های فرهنگی هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان واقع در خیابان دکتر فاطمی، خیابان حجاب، چار سوق دوم، گالری شهید محمد طا ها میزبان علاقه مندان است.

نمایشگاه آثار تصویرگری «عید تا عید» در موزه کودک کانون برگزار می شود

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "نمایشگاه آثار تصویرگری «عید تا عید» در موزه کودک کانون برگزار می شود" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "نمایشگاه آثار تصویرگری «عید تا عید» در موزه کودک کانون برگزار می شود"، کلیک کنید.