نظامیان اشغالگر زیر ضربات سنگین مقاومت فلسطین در مناطق مختلف نوار غزه

نظامیان اشغالگر زیر ضربات سنگین مقاومت فلسطین در مناطق مختلف نوار غزه

به گزارش کاماکس، «سرایا القدس» شاخه نظامی جنبش جهاد اسلامی تاکید کرد رزمندگانش توانستند یک نظامی صهیونیست را در محور نتساریم در جنوب منطقه «تل الهوی» در شهر غزه از پای دربیاورند.

این گروه مبارز فلسطینی همچنین اعلام کرد رزمندگانش با استفاده از مسلسل، موشک های ضد زره و ضد نفر در خط مقدم شهر رفح در حال رویارویی با اشغالگران هستند.

از سوی دیگر، گردان های شهدای الاقصی شاخه نظامی جنبش فتح نیز همچنین تصاویری از رویارویی شان با نظامیان اشغالگر و شلیک یک فروند موشک و تعدادی راکت به مواضع آنها را منتشر کرد.

به گزارش ایرنا به نقل از سما نیوز، گردان های شهید «عزالدین القسام» شاخه نظامی جنبش حماس نیز از عملیات گسترده نیروهایش علیه نظامیان اشغالگر در شهر رفح خبر داد و تاکید کرد در این عملیات از مسلسل و راکت های ضد زره و ضد نفر علیه ارتش رژیم صهیونیستی بهره می گیرد.

ساعاتی پیش نیز گردان های «المجاهدین» اعلام کرد که تجمع نیروهای نظامی صهیونیستی در شرق «دیرالبلح» واقع در مرکز نوار غزه را با تعدادی راکت 107 هدف قرار داده است.

گردان های سرایاالقدس شاخه نظامی جنبش جهاد اسلامی نیز اعلام کرد که با تعدادی راکت، پایگاه صهیونیستی «کیسوفیم» در نزدیکی نوار غزه را هدف قرار داده است.

با گذشت هشت ماه از آغاز تجاوز بدون نتیجه و دستاورد رژیم صهیونیستی به نوار غزه، این رژیم روزبه روز بیشتر در بحران های داخلی و خارجی خود فرو می رود.

رژیم صهیونیستی طی این مدت دستاوردی غیر از قتل عام، ویرانی، جنایت های جنگی، نقض قوانین بین المللی، بمباران نهادهای امدادرسان و قحطی و گرسنگی در این منطقه نداشته است.

ارتش رژیم صهیونیستی بعد از گذشت هشت ماه از جنگ علیه نوار غزه و دادن تلفات در این جنگ، همچنان به سانسور شدید در اعلام آمار کشته ها و زخمی های خود ادامه می دهد.

310310

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "نظامیان اشغالگر زیر ضربات سنگین مقاومت فلسطین در مناطق مختلف نوار غزه" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "نظامیان اشغالگر زیر ضربات سنگین مقاومت فلسطین در مناطق مختلف نوار غزه"، کلیک کنید.