نجات دختر 10 ساله؛ این شهربازی پلمب شد

نجات دختر 10 ساله؛ این شهربازی پلمب شد

به گزارش کاماکس، فرمانده انتظامی آبادان با اشاره به نجات جان دانش آموزان دختر گرفتار در چرخ و فلک، از کاماکس و موم شهربازی این شهر خبر داد.

سرهنگ کیومرث کشوری اظهار کرد: در پی دریافت خبری با تماس با مرکز فوریت های پلیس 110 آبادان مبنی بر گرفتار شدن دختران دانش آموز روی چرخ و فلک شهربازی آبادان، بلافاصله تیم های عملیاتی و امدادی در صحنه حاضر شدند.

به گزارش کاماکس به نقل از پلیس، وی افزود: با حضور پلیس و تیم های امدادی در صحنه مشخص شد چرخ و فلک شهربازی آبادان در حالی که چند دختر دانش آموز روی آن قرار داشتند، دچار خرابی شده است و همین مسیله موجب گرفتاری دانش آموزان و ترس آنان در ارتفاع 10 متری شد.

کشوری بیان کرد: پلیس و سازمان آتش نشانی آبادان با ایجاد آرامش در فضای موجود و استفاده از جرثقیل سبددار، دانش آموزان گرفتار شده روی چرخ و فلک در شهربازی را نجات دادند و خوشبختانه این حادثه بدون هیچ خسارتی خاتمه یافت.

فرمانده انتظامی آبادان گفت: با هماهنگی قضایی، بلافاصله این شهربازی تا اطلاع ثانوی و به منظور بررسی کارشناسی حادثه کاماکس و موم شد.

233233

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "نجات دختر 10 ساله؛ این شهربازی پلمب شد" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "نجات دختر 10 ساله؛ این شهربازی پلمب شد"، کلیک کنید.