موتورهای تویوتا، سوبارو و مزدا گامی جدید در راه برقی ها

موتورهای تویوتا، سوبارو و مزدا گامی جدید در راه برقی ها

شرکت های خودروسازی تویوتا موتور و خودروسازان ژاپنی دیگر مانند سوبارو و مزدا موتور هر کدام متعهد به توسعه موتورهای جدید متناسب با برقی شدن هستند.

به گزارش کاماکس، این خودروسازان اعلام کردند که با این موتورها، هر یک از این سه شرکت قصد دارند موتورها، باتری ها و سایر واحدهای محرک الکتریکی را بهینه کنند. هر یک از سه شرکت قصد دارند با استفاده از این موتورها، یکپارچگی با موتورها، باتری ها و سایر واحدهای محرک الکتریکی را بهینه کنند و متعهد به ساخت موتورهای جمع و جورتر است که امکان کاپوت پایین تر را فراهم می کند.

تویوتا که از جذب هیبریدی ها در بازارهایی مانند ایالات متحده سود برده است، امیدوار است که موتور جمع و جورتر با صرفه جویی در فضای زیر کاپوت به اصلاح طراحی خودرو کمک کند.تویوتا حدود یک پنجم سوبارو و تقریباً 5 درصد مزدا را در اختیار دارد.

بر اساس گزارش رویترز، این سه خودروساز در این بیانیه گفتند که تلاش های آنها به کربن زدایی موتورهای احتراق داخلی با سازگار کردن آنها با منابع سوخت جایگزین مانند سوخت های الکترونیکی و سوخت های زیستی کمک می کند.

پایان خبر کاماکس

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "موتورهای تویوتا، سوبارو و مزدا گامی جدید در راه برقی ها" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "موتورهای تویوتا، سوبارو و مزدا گامی جدید در راه برقی ها"، کلیک کنید.