مقام آمریکایی: اسرائیل به هدف خود برای حذف حماس نزدیک نشده است

مقام آمریکایی: اسرائیل به هدف خود برای حذف حماس نزدیک نشده است

یکی از مقام‌های آمریکایی گفته که فقدان طرح تل‌آویو برای پس از جنگ غزه، استراتژی کنونی را به «دستورالعملی برای جنگ مستمر» تبدیل می‌کند.

به گزارش کاماکس، این مقام آمریکایی به شبکه خبری سی.بی.اس گفت: «اسرائیل به هدف خود برای حذف حماس از نوار غزه نزدیک نشده است.»

این مقام آمریکایی همچنین خاطرنشان کرد: «اسرائیلی‌ها به هدف خود یعنی نابودی حماس نزدیک نشده‌اند، به‌ویژه که صدها مبارز فلسطینی به جنگ ادامه می‌دهند و مایل‌ها تونل دست‌نخورده و ناشناخته باقی مانده‌اند.»

در این میان، یحیی السنوار، رهبر حماس هم همچنان به فعالیتش ادامه می‌دهد.

این مقام آمریکایی همچنین خاطرنشان کرد که فقدان طرح پس از جنگ در غزه از سوی تل‌آویو استراتژی کنونی در تداوم جنگ را در پی داشته است.

در این میان، بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر رژیم صهیونیستی نیز بر نابودی ظرفیت‌های حکمرانی و نظامی حماس به عنوان شروط این رژیم برای پایان دادن به جنگ غزه تاکید دارد.

همچنین یکی از مفسران فلسطینی کانال ۱۲ رژیم صهیونیستی گفته که حماس به صورت موفقیت آمیزی در حال احیای حضورش در نوار غزه است و تاکید کرد، انتظارات تل‌آویو درباره حمله به رفح و عملیات زمینی اذهان عمومی را منحرف می‌کند.

پایان خبر کاماکس

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "مقام آمریکایی: اسرائیل به هدف خود برای حذف حماس نزدیک نشده است" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "مقام آمریکایی: اسرائیل به هدف خود برای حذف حماس نزدیک نشده است"، کلیک کنید.