مقابل استقلال شجاعانه و باهوش بازی می کنیم!

مقابل استقلال شجاعانه و باهوش بازی می کنیم!

به گزارش خبرگزاری کاماکس؛ عبدالله ویسی در نشست خبری پیش از دیدار تیم فوتبال فولاد خوزستان برابر استقلال در هفته بیست وهفتم لیگ برتر اظهار داشت: بازی ها به هفته های پایانی رسیده و بسیار حساس و هیجانی شده است، مثل دوی ماراتن که چند متر پایانی حیاتی است. دو تیم برای قهرمانی می جنگند و پنج تیم برای نیفتادن و متاسفانه فولاد یکی از این تیم هاست. مطمینم بازی شجاعانه خواهیم داشت و باید برابر استقلال باهوش بازی کنیم. استقلال تیم شسته و رفته ای است و در طول فصل خودش را نشان داده است. این تیم را مثل قهرمان نگاه می کنیم و تا سوت پایان بازی می جنگیم تا با امتیاز به اهواز برگردیم.

وی در مورد وضعیت نابسامان فولاد در این فصل یادآور شد: متاسفانه سه تیم خوزستانی این شرایط را دارند و برای نیفتادن می جنگند. باید پس از پایان فصل بزرگان فوتبال خوزستان و مسیولان رده بالا بنشینند و بررسی کنند چه اتفاقی افتاده است. من هم متاسفم که فوتبال خوزستان این شکلی شده است. ما باید حداقل دو تیم خوزستانی را نگه داریم و اگر هر سه تیم بمانند که چه بهتر.

سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان درباره محروم و مصدومان تیمش برای دیدار فردا خاطر نشان کرد: جفرسون باهیا را به دلیل اینکه در دیدار قبلی مان کارت قرمز گرفت، برای دیدار فردا در اختیار نداریم.

ویسی راجع به در بیشتر تیم هایی که در معرض خطر به سقوط قرار دارند، مربیگری کرده است و فکر می کند دلیل شرایط بد این تیم ها چیست، گفت: خودم حواسم نبود در این تیم ها مربیگری کرده ام! متاسفانه در پیشینه ما نوشته شده است که برای نیفتادن بجنگیم. برخی تیم ها وقتی با سرمربی می بندند تا برای نیفتادن بجنگند. پیکان که به من پیشنهاد داده بود، قبل از فصل همین را گفته بود، صنعت نفت آبادان نیز همینطور. باشگاه استقلال خوزستان هم به پورموسوی همین را گفته بود. فولاد اما برای آسیا بسته شده بود، ولی راهی رفت که حالا برای نیفتادن می جنگد.

وی ادامه داد: فولاد از اول فصل در حاشیه گیر کرد. مطمینم علی منصوریان تیم را برای آسیا بسته بود، چون با خودم صحبت می کرد. فولاد هم امکانات و بازیکن داشت و هم منصوریان را برای این کار آورده بود. فولاد بازیکنان باکیفیتی گرفت، ولی مسیر اشتباه بود. از ابتدای فصل، هواداران یکسری مسایل با منصوریان داشتند و بازیکنان تحت تاثیر قرار گرفتند. در ادامه تعویض مربی و مدیر را داشتیم و باعث شد تمرکز تیم به هم بریزد. هواداران هم چون دوست داشتند فولاد به مسیر قبلی بازگردد، خواسته هایی داشتند که باعث این شرایط شد. همه چیز دست به دست هم داد. مدیریت، سکوها، مربیان و بازیکنان دست به دست هم دادند. الان اما همه دست به دست هم دادیم که فولاد را نگه داریم.

سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان یادآور شد: به مدیران فولاد گفتم یکی از دلایلی که سه تیم خوزستانی به اضافه نساجی مازندران و پیکان با این شرایط روبه رو هستند نبود بانوان هوادار در ورزشگاه است. وقتی خواهر، مادر و همسر بازیکن به ورزشگاه می آیمد خیلی می تواند انگیزه به بازیکن بدهد. تیم های پایین جدول چنین شرایطی را نداشتند. این وضعیت با دیگر تیم شمالی، تهرانی و جاهای دیگر برابر نبود.

ویسی در مورد شناخت جواد نکونام از فولاد تصریح کرد: من قبلاً این راه را در پیکان و صنعت نفت رفته ام. ما برای نباختن بازی می کنیم و تک امتیاز می تواند ما را در لیگ نگه دارد. تک امتیازها توانست صنعت نفت و پیکان را در چند سال اخیر نگه دارد. مطمیناً نیاز به پنج امتیاز داریم که بمانیم و این را می گیریم. ما در بازی با استقلال دنبال تک امتیاز هستیم و اگر سه امتیاز هم بگیریم چه بهتر. نکونام از فولاد شناخت دارد و تمام فولادی ها نیز از او شناخت دارند. استقلال نیاز به شناخت ندارد، چون همه بازی هایش را می بینند.

وی در پاسخ به سوال خبرنگار کاماکس مبنی بر اینکه «چه راهکاری برای گل نخوردن از روی ضربات ایستگاهی که یکی از تاکتیک های استقلال است، دارید؟»، گفت: صد درصد در طول هفته کار کرده ایم. همانطوری که استقلال را آنالیز کرده ایم آنها نیز ما را آنالیز کرده اند. سعی می کنیم فردا روز خوبی داشته باشیم.

سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان در واکنش به این سوال که فولاد در دیدار با تراکتور تبریز نشان داد روی ضربات ایستگاهی ضعف دارد، اظهار داشت: اگر کرنرهای تراکتور را دیده باشید بیشتر به سمت تیر یک زده می شود، اما متاسفانه یک ضربه به تیر دو آمد و گل خوردیم.

ویسی راجع به جریمه دو میلیاردی که سازمان لیگ برای او در نظر گرفته است، هم تاکید کرد: من پس از نشست خبری به کمیته انضباطی می روم و ببینم خدا چه می خواهد. می ترسم حرفی بزنم که دوباره جریمه شوم!

258 258

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "مقابل استقلال شجاعانه و باهوش بازی می کنیم!" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "مقابل استقلال شجاعانه و باهوش بازی می کنیم!"، کلیک کنید.