معرفی برترین های مسابقات قوی ترین مردان خوزستان

معرفی برترین های مسابقات قوی ترین مردان خوزستان

به گزارش کاماکس از اهواز، مسابقات قویترین مردان استان خوزستان یادواره شهدای خدمت روز جمعه 11 خردادماه با حضور 10 شهرستان به میزبانی مجموعه فرهنگی، تفریحی، تجاری خلیج فارس اهواز در چهار دسته وزنی 80 کیلوگرم، 95 کیلوگرم، منفی 105 کیلوگرم و مثبت 105 کیلوگرم برگزار و در پایان نفرات برتر هر دسته وزنی معرفی شدند.

در دسته 80 کیلوگرم محمد عگبی وند از باشگاه لایف استایل شوشتر موفق به کسب نشان طلا، رضا رویاوی از باشگاه پیشتازان اهواز مدال نقره و سجاد بن خطاع از شهرستان کارون به جایگاه سومی رسید.

دسته 95 کیلوگرم فاضل رویاوی از باشگاه پیشتازان اهواز نشان طلا دست یافت، احسان خواره از باشگاه نیرو ایذه مدال نقره را کسب کرد و سروش خسروی از باشگاه تخت جمشید شهرستان ایذه مدال برنز را از آن خود کرد.

همچنین در دسته منفی 105 کیلوگرم حسین حاتمی از باشگاه انرژی اندیکا نشان خوش رنگ طلا را از آن خود کرد، مصطفی رایارمنش از باشگاه المپیک باغملک به مدال نقره رسید و امین معنوی از باشگاه پیشتازان اهواز به جایگاه سومی رسید.

در دسته مثبت 105 کیلوگرم حسین داعمی از باشگاه پیشتازان اهواز نشان خوش رنگ طلا را از آن خود کرد، ایمان بویری از باشگاه قصرآهنین اهواز به مدال نقره رسید و حسین صالحی از باشگاه المپیک باغملک به جایگاه سومی رسید.

گفتنی است؛ به قهرمانان این رقابت ها حکم و مدال قهرمانی و از سوی مجموعه فرهنگی، تفریحی، تجاری خلیج فارس اهواز اسپانسر مسابقات به نفرات برتر جوایز نقدی اهدا شد.

46

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "معرفی برترین های مسابقات قوی ترین مردان خوزستان" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "معرفی برترین های مسابقات قوی ترین مردان خوزستان"، کلیک کنید.