مصدومیت ۵ نفر در یک واژگونی دیگر در محور شاهرود _ دامغان

کاماکس/سمنان مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان سمنان از مصدومیت پنج نفر در پی واژگونی تریلی در جاده شاهرود به دامغان خبر داد.

 حسین درخشان امروز (۶ تیرماه) با اعلام این خبر اظهار کرد: این سانحه ساعت ۱۳:۰۰ امروز چهارشنبه ۶ تیرماه ۱۴۰۳؛ در کیلومتر ۴۱ جاده شاهرود به دامغان رخ داد.

وی با بیان اینکه در این سانحه یک دستگاه تریلی واژگون شد ادامه داد: بلافاصله نجاتگران پایگاه امداد و نجات نعیم آباد که نزدیک‌ترین پایگاه هلال احمر استان به منطقه بود، به سرعت به محل حادثه اعزام شدند.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان سمنان اضافه کرد: این حادثه ۵ مصدوم داشت که بعداز رهاسازی و انجام اقدامات پیش بیمارستانی، سه مصدوم توسط هلال احمر و دو مصدوم توسط اورژانس به مرکز درمانی انتقال داده شدند.

به گزارش کاماکس امروز در یک سانحه واژگونی دیگر در استان، یک نفر جان باخته بود.

استان سمنان بیشترین آمار واژگونی خودرو را در کشور دارد به نحوی که واژگونی، عامل حدود ۷۰ درصد تصادف‌های رانندگی در جاده‌های این استان است. کارشناسان پلیس راه معتقدند، خستگی رانندگان به‌دلیل طولانی و کویری بودن محورهای ارتباطی استان و یکنواختی محورها از جمله اصلی‌ترین دلایل فراوانی بالای واژگونی‌ها در محورهای پرتردد ششمین استان پهناور کشور است.

مصدومیت ۵ نفر در یک واژگونی دیگر در محور شاهرود _ دامغان

پایان خبر کاماکس

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "مصدومیت ۵ نفر در یک واژگونی دیگر در محور شاهرود _ دامغان" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "مصدومیت ۵ نفر در یک واژگونی دیگر در محور شاهرود _ دامغان"، کلیک کنید.