مشارکت گسترده مردم در انتخابات قدرت ایران را بالا می برد – خبرگزاری کاماکس | اخبار ایران و جهان

مشارکت گسترده مردم در انتخابات قدرت ایران را بالا می برد - خبرگزاری کاماکس | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار کاماکس، حجت‌الاسلام طه توکلی شامگاه پنج شنبه در جلسه روشنفکری انتخابات ریاست جمهوری اداره‌کل صمت کردستان ضمن دعوت به مشارکت فراگیر و هدفمند مردمی در انتخابات، ملاک و معیارهای انتخاب را گفتمان انقلابی و ولایی برشمرد.

وی افزود: یکی از مؤلفه‌های قدرت که ما را در برابر چانه زنی‌ها و معادلات بین المللی قدرتمند می‌کند درصد مشارکت بیشتر مردم به عنوان پشتوانه تصمیمات آینده دولت است.

مسؤول نمایندگی ولی فقیه در سپاه بیت المقدس کردستان خاطرنشان کرد: بنابراین هر چقدر مشارکت مردم کشور و استان کردستان بالاتر باشد، می‌تواند پشتیبانی برای رئیس جمهور منتخب باشد.

حجت الاسلام توکلی ملاک و معیارهای انتخاب را گفتمان انقلابی برشمرد و ادامه داد: باید کسی را انتخاب کنیم که حفظ وحدت و اتحاد مردم مورد توجه او باشد و بستر توسعه و تعالی اسلام و نظام را در تمامی عرصه‌ها در نظر داشته باشد.

وی با یادآوری اینکه نگاه تمامی دشمنان انقلاب به انتخابات ایران دوخته شده اند، بیان کرد: حضور مردم در پای صندوق‌های رأی یقیناً می‌تواند باعث تقویت و تثبیت قدرت کشور و ناامیدی دشمنان در صحنه جهانی باشد.

مشارکت حداکثری در انتخابات منجر به همبستگی و اتحاد می‌شود

مدیرکل صنعت، معدن و تجارت استان کردستان نیز در این جلسه گفت: حضور و مشارکت حداکثری مردم در عرصه‌های سیاسی، فرهنگی و اقتصادی می‌تواند همبستگی و اتحاد میان اقشار مختلف جامعه را به وجود بیاورد.

بختیار خلیقی اظهار داشت: شرکت پرشور در انتخابات توسعه همه جانبه کردستان را به دنبال دارد.

وی افزود: انتخابات راه حل توسعه و رفع مشکلات مردم است و هر چقدر پرشور و قوی برگزار شود شاهد پیشرفت و اقتدار هرچه بیشتر کشور خواهیم بود.

مدیرکل صنعت، معدن و تجارت استان کردستان بیان کرد: مردم کردستان از ابتدای انقلاب تاکنون با هوشیاری شجاعت و شهامت توانستند در مقابل دسیسه‌ها و اهداف دشمن ایستادگی کنند و با حضور خود در عرصه‌های ملی افتخار آفرینی کنند.

خلیقی یادآور شد: اقتدار و قدرت چانه زنی مسولان در عرصه‌های بین المللی منوط به مشارکت حداکثری آحاد جامعه است.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "مشارکت گسترده مردم در انتخابات قدرت ایران را بالا می برد – خبرگزاری کاماکس | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "مشارکت گسترده مردم در انتخابات قدرت ایران را بالا می برد – خبرگزاری کاماکس | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.