مسی برنده توپ طلای 2024 می شود!

مسی برنده توپ طلای 2024 می شود!

به گزارش خبرگزاری کاماکس؛ در حالی که گمانه زنی ها در مورد توپ طلای وینیسیوس و جود بلینگام است و حتی بعد از خداحافظی تونی کروس برخی معتقدند او نیز شانس خواهد داشت. کیم دومنک، کارشناس نزدیک به بارسلونا، اعتقاد دارد نباید شانس لیونل مسی را نادیده گرفت.

به نقل از ورزش سه فوق ستاره آرژانتینی با هشت توپ طلا، تابستان گذشته فوتبال اروپا را ترک کرد و به اینتر میامی رفت. با دور شدن از سطح اول فوتبال اروپا دیگر کمتر کسی برای او شانس توپ طلا قایل است اما دومنک عقیده دیگری دارد.

در برنامه دیشب ال چیرینگیتو، بحث بر سر گزینه های اصلی توپ طلا بود و اکثریت معتقد بودند وینیسیوس با قهرمانی احتمالی ریال در لیگ قهرمانان این جایزه را بالاتر از بلینگام خواهد برد. کروس نیز در صورت قهرمانی با ریال و نیز آلمان (یورو 2024) شانس خوبی خواهد داشت، ولی دومنک ادعا کرد اگر مسی با آرژانتین در کوپا آمه ریکا قهرمان شود و با اینتر میامی نیز لیگ آمریکا را فتح کند، توپ طلا به او خواهد رسید. ادعایی که حیرت حاضران در برنامه به خصوص کارشناسان ریالی را به دنبال داشت.

لازم به ذکر است که سال گذشته نیز رسیدن توپ طلا به لیونل مسی بحث های فراوانی را به دنبال داشت. در جدیدترین رنکینگ توپ طلا نیز وینیسیوس، بلینگام و کروس در رتبه های اول تا سوم قرار دارند.

257 251

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "مسی برنده توپ طلای 2024 می شود!" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "مسی برنده توپ طلای 2024 می شود!"، کلیک کنید.