مسیر استقلال برای قهرمانی ساده تر است

مسیر استقلال برای قهرمانی ساده تر است

آفتاب نیوز :

استقلال در دیداری ناامیدکننده در قایمشهر برابر نساجی با تساوی بدون گل متوقف شد تا در شب کامبک عجیب و باورنکردنی پرسپولیس، آن ها صدر جدول را از دست دادند. با این حال، پیشکسوت آبی ها اعتقاد دارد که هنوز شانس این تیم برای قهرمانی بیشتر است.

ایمان عالمی، پیشکسوت استقلال درباره تساوی مقابل نساجی گفت: «کورس قهرمانی شرایط خاص خود را دارد و هر هفته می تواند صدرنشین لیگ عوض شود. در هر صورت کسب یک امتیاز از قایمشهر با توجه به شرایط خاص تیم نساجی و جو وحشتناک ورزشگاه وطنی، دستاورد بدی محسوب نمی شود.»

مربی سابق استقلال درباره شرایط دیدار استقلال و نساجی می افزاید: «تیم نساجی با توجه به رقابتی که با تیم های فولاد، صنعت نفت و استقلال خوزستان در انتهای جدول برای بقا در لیگ برتر دارد، بسیار تحت فشار بود و به هر نحوی که شده می خواست از این دیدار امتیاز بگیرد. هواداران این تیم با توجه به نتایجی که ساکت الهامی در دیدار های اخیر کسب کرده، به تیم خود امیدوار شدند و در این بازی جو بسیار سنگینی برای استقلال در ورزشگاه ساختند.»

وی در خصوص انتقادات مطرح شده نسبت به جواد نکونام و کادرش به ایران ورزشی می گوید: «هنوز چیزی قطعی نشده و قهرمانی برای استقلال غیر قابل دسترس نیست، اگر هواداران به تیم و کادرفنی اعتماد کنند و حمایت لازمه را داشته باشند، امیدوارم تیم استقلال بتواند در هفته های آینده موفقیت های گذشته را تکرار کند.»

عالمی در پایان یادآور شد: «درست است سرنوشت قهرمانی دست پرسپولیس است، اما به نظر استقلال مسیر راحت تری نسبت به پرسپولیس دارد.»

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "مسیر استقلال برای قهرمانی ساده تر است" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "مسیر استقلال برای قهرمانی ساده تر است"، کلیک کنید.