مرد گمشده در بهشت زهرای تهران شناسایی شد

مرد گمشده در بهشت زهرای تهران شناسایی شد

آفتاب نیوز :

اوایل دی سال گذشته جسد مردی جوان در حاشیه یکی از بزرگراه شمال تهران کشف شد. او مدارک هویتی و گوشی تلفن همراه نداشت و ماموران نتوانستند هویتش را شناسایی کنند و ردی از خانواده اش هم نبود. همچنین معلوم شد او به قتل نرسیده و تصادف کرده و راننده هم در تاریکی شب فرار کرده است.

جام جم در خبری نوشت:چون هویت او معلوم نشد و خانواده اش شناسایی نشدند با هماهنگی قضایی جسد او به عنوان فردی مجهول الهویه در یکی از قطعات بهشت زهرای تهران دفن شد.

با گذشت پنج ماه از این ماجرا چند روز پیش مردی میانسال با حضور در پلیس آگاهی تهران گفت: من و خانواده ام در غرب کشور زندگی می کنیم. پسرم از زمستان سال گذشته برای کار به تهران آمد و پس از آن ناپدید شد.

با جمع بندی این اطلاعات، ماموران تحیقات برای مشخص شدن سرنوشت پسر گمشده را آغاز کردند تا اینکه در جریان تحقیقات متوجه شدند جسد کشف شده در حاشیه بزرگراه متعلق به این مرد بوده است.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "مرد گمشده در بهشت زهرای تهران شناسایی شد" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "مرد گمشده در بهشت زهرای تهران شناسایی شد"، کلیک کنید.