مراسم بزرگداشت اربعین شهدای خدمت در کویت

مراسم بزرگداشت اربعین شهدای خدمت در کویت

مراسم اربعین رئیس جمهور شهید و شهدای خدمت در اقامتگاه سفیر  جمهوری اسلامی ایران در کویت با حضور «آیت الله معتوق» دبیرکل ائتلاف اسلامی کویت و جمعی از علمای اعلام، شخصیت های فرهنگی و اجتماعی کویتی، اعضای انجمن دوستی ایران و کویت و هموطنان ایرانی مقیم کویت برگزار شد. 

به گزارش کاماکس، در این مراسم که با تلاوت آیاتی از کلام الله مجید آغاز شد حجت الاسلام والمسلمین سید مجتبی مهری از روحانیون برجسته کویت طی سخنانی ضمن تجلیل از خدمات  شهدای خدمت به ویژه رئیس جمهور فقید گفت: آیت الله رئیسی پیرو راه بنیانگذار انقلاب و رهبر معظم بوده و ذره ای از این مسیر انحراف نداشت. 

محمد توتونچی سفیر جمهوری اسلامی ایران در کویت با تشریح سابقه مجاهدت ها و ایثارگری های شهدای خدمت به ویژه رئیس جمهور خدوم و وزیر امور خارجه فقید گفت: از نعمات بزرگ الهی برای هر انسان عاقبت بخیری است و این بزرگان با نیل به مرتبه رفیع شهادت به اوج رسیدند و عاقبت بخیر شدند. 

بر اساس اعلام سفارت ایران در کویت، توتونچی افزود: محبوبیت و عزت آیت الله رئیسی ناشی از اخلاص در عمل و عقیده او بود و با همین ویژگی ها سطح تعامل کشورمان با جهان رونق مضاعفی پیدا کرد. 
این مراسم با مداحی و مرثیه سرایی مادحان اهل بیت عصمت و طهارت (س) پایان یافت.

پایان خبر کاماکس

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "مراسم بزرگداشت اربعین شهدای خدمت در کویت" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "مراسم بزرگداشت اربعین شهدای خدمت در کویت"، کلیک کنید.