متخلف محیط زیست و منابع طبیعی در پلدختر دستگیر شد

متخلف محیط زیست و منابع طبیعی در پلدختر دستگیر شد

به گزارش کاماکس لرستان، سرپرست یگان حفاظت محیط زیست استان لرستان در این رابطه گفت :یک نفر متخلف زیست محیطی در شهرستان پلدختر که با یک دستگاه اره موتوری اقدام به قطع اشجار کرده بود توسط محیط بانان یگان حفاطت استان با همکاری رییس و محیط بانان شهرستان پلدختر دستگیر شد.

محمد صالحی گفت : بنابر گزارش واصله مبنی بر قطع اشجار در جنگلها و مناطق طبیعی شهرستان پلدختر توسط یک نفر متخلف زیست محیطی محیط بانان گشت اجرایی یگان حفاظت استان با همکاری یگان حفاظت شهرستان پلدختر به محل اعزام و موفق به دستگیری متخلف در حین انجام تخلف شدند.

وی با بیان اینکه از این متخلف زیست محیطی یک دستگاه اره موتوری و یک تیغه اره دستی کشف و ضبط شد اظهار داشت : متخلف دستگیر شده به همراه ادوات جرم جهت سیر مراحل قانونی تحویل اداره حفاظت محیط زیست شهرستان پلدختر گردید.

صالحی در پایان ضمن قدردانی از هوشیاری همیاران محیط زیست و حضور فعال یگان حفاظت محیط زیست شهرستان پلدختر از همه دوستداران محیط زیست و حیات وحش استان خواست در صورت مشاهده هرگونه تخلف زیست محیطی با شماره تلفن گویای 1540 تماس حاصل نمایند.

46

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "متخلف محیط زیست و منابع طبیعی در پلدختر دستگیر شد" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "متخلف محیط زیست و منابع طبیعی در پلدختر دستگیر شد"، کلیک کنید.