مبلغ تسهیلات طرح “رفاه کالا و خدمات” بانک رفاه کارگران افزایش یافت

مبلغ تسهیلات طرح رفاه کالا و خدمات بانک رفاه کارگران افزایش یافت

با هدف حمایت از تولید ملی و اشتغالزایی، مبلغ تسهیلات طرح “رفاه کالا و خدمات” بانک رفاه کارگران به یک میلیارد و 500 میلیون ریال افزایش یافت.

به گزارش گروه بازارخبرگزاری علم و فناوری کاماکس، این تسهیلات بدون نیاز به سپرده گذاری و ایجاد میانگین حساب به متقاضیان واجد شرایط در راستای خرید اقساطی کالاهای تولید داخل از شرکت های تولیدی و توزیعی مانند: لوازم خانگی، اداری، مبلمان، اثاثیه و … پرداخت می شود.

بر اساس این گزارش، تمامی کسانی که حقوق خود را از بانک رفاه کارگران دریافت می کنند و همچنین مشتریان اختصاصی این بانک و کارکنان و اقوام درجه یک آنان (اقوام درجه یک شامل: پدر، مادر، همسر، خواهر، برادر و فرزند)، جامعه هدف این طرح را تشکیل می دهند.

از جمله اهداف این طرح می توان به کمک به ایجاد اشتغال و توسعه اقتصادی، حمایت از اقشار کم درآمد به ویژه بازنشستگان و مستمری بگیران تحت پوشش سازمان تامین اجتماعی و سایر حقوق بگیران جامعه از طریق تسهیل دریافت تسهیلات و…. اشاره کرد.

علاقه مندان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر، به شعب بانک رفاه کارگران در سراسر کشور مراجعه و یا با مرکز ارتباط با مشتریان این بانک(فراد) با شماره 8525 -021 تماس حاصل کنند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "مبلغ تسهیلات طرح “رفاه کالا و خدمات” بانک رفاه کارگران افزایش یافت" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "مبلغ تسهیلات طرح “رفاه کالا و خدمات” بانک رفاه کارگران افزایش یافت"، کلیک کنید.