ماده واحده «تشکیل بنیاد بین­‌المللی شهید رئیسی»

از سوی رئیس شورای عالی انقلاب فرهنگی ابلاغ شد؛

ماده واحده «تشکیل بنیاد بین­‌المللی شهید رئیسی»

محمد مخبر سرپرست ریاست جمهوری و رئیس شورای عالی انقلاب فرهنگی ماده واحده «تشکیل بنیاد بین­‌المللی شهید رئیسی» که در جلسه 901 مورخ 1403/03/29 شوراي عالي انقلاب فرهنگي به‌تصویب رسیده است، را برای اجرا ابلاغ کرد.

به گزارش گروه آموزش و دانشگاه خبرگزاری علم و فناوری کاماکس، ماده واحده «تشکیل بنیاد بین ­المللی شهید رئیسی» که در جلسه 901 مورخ 1403/03/29 شورای عالي انقلاب فرهنگي به‌تصویب رسیده است، به شرح ذیل برای اجرا ابلاغ می‌گردد:

ماده واحده «تشکیل بنیاد بین­‌المللی شهید رئیسی» که در جلسه 901 مورخ 29‏‏/03‏‏/1403 شورای عالی انقلاب فرهنگی به تصویب رسیده است؛ به شرح ذیل برای اجرا ابلاغ می‌گردد:

«ماده واحده – با هدف اعتلا و معرفی ملی و بین‌­المللی الگوی حکمرانی متعالی انقلاب اسلامی و بزرگداشت و امتداد راه و روش مدیریتی آیت­الله شهید رئیسی، «بنیاد بین­المللی شهید رئیسی» تشکیل می­‌گردد.

تبصره- مأموریت­‌ها و ساختار بنیاد و مفاد اساسنامه آن به پیشنهاد دبیرخانه شورای عالی به تصویب شورای عالی انقلاب فرهنگی می‌­رسد».

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "ماده واحده «تشکیل بنیاد بین­‌المللی شهید رئیسی»" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "ماده واحده «تشکیل بنیاد بین­‌المللی شهید رئیسی»"، کلیک کنید.