لاپید: بازدارندگی اسراییل هم در آتش سوخت/باید نتانیاهو را تغییر دهیم

لاپید: بازدارندگی اسراییل هم در آتش سوخت/باید نتانیاهو را تغییر دهیم

رییس جریان اپوزیسیون رژیم صهیونیستی در سخنانی در واکنش به حملات سه شنبه حزب الله لبنان به شمال اراضی اشغالی، به از دست رفتن بازدارندگی این رژیم اذعان کرد.

به گزارش کاماکس، این اظهارات پس از آن بیان شد که حزب الله لبنان روز سه شنبه حملات گسترده ای را به مناطق شمال اراضی اشغالی و به ویژه «کریات شمونه» انجام داد و این حملات منجر به آتش سوزی گسترده ای در این منطقه شد.

«یاییر لاپید» رییس جریان اپوزیسیون رژیم صهیونیستی در جریان بازدید از شمال اراضی اشغالی اظهار کرد: تنها شمال در آتش نسوخت، بلکه بازدارندگی و آبروی اسراییل هم در آتش سوخت.

طبق گزارش شبکه الجزیره، لاپید همچنین گفت: کابینه نتانیاهو اسراییل را رها کرده است و باید آن را تغییر دهیم.

از زمان آغاز جنگ غزه مرزهای لبنان و اراضی اشغالی نیز شاهد تبادل آتش میان حزب الله لبنان و ارتش رژیم صهیونیستی است. حزب الله لبنان بر توقف جنگ غزه به عنوان شرط خود برای توقف حملاتش علیه رژیم صهیونیستی تاکید کرده است.

حملات حزب الله لبنان که در حمایت از مقاومت غزه و پاسخ به حملات رژیم اشغالگر به غیرنظامیان در جنوب لبنان انجام می شود، به کابوسی برای شهرک نشینان صهیونیست تبدیل شده است که چند ماهی است از ترس، از مناطق شمال اراضی اشغالی فرار کرده اند.

به گزارش رسانه های عبری ده ها شهرک در شمال اراضی اشغالی به دلیل حملات حزب الله تخلیه شده و این مناطق شبیه شهر ارواح شده است. ساکنان شهرک های شمال می گویند کابینه نتانیاهو آن ها را به حال خودشان رها کرده است و فکری برای حل بحران مناطق شمالی نمی کند.

پایان خبر کاماکس

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "لاپید: بازدارندگی اسراییل هم در آتش سوخت/باید نتانیاهو را تغییر دهیم" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "لاپید: بازدارندگی اسراییل هم در آتش سوخت/باید نتانیاهو را تغییر دهیم"، کلیک کنید.