ققنوس در آیفون/ به روزرسانی جدید آیفون شما را غافلگیر می کند!/ عکس

به گزارش خبرگزاری کاماکس، شرکت اپل جدیدترین به روزرسانی خود یعنی iOS 17.4 را منتشر کرده است. این به روزرسانی با ایموجی های جدید و همچنین بهبودهایی در ویژگی محافظت از دستگاه سرقت شده، همراه است.

ایموجی جدید

لیمو، تکان دادن سر در دو جهت، ققنوس و قارچ از جمله برخی از ایموجی های جدیدی هستند که در آخرین به روز رسانی این سیستم عامل معرفی شده اند، در واقع چندین ایموجی جدید در آپدیت iOS 17.4 برای آیفون در نظر گرفته شده است.

ققنوس در آیفون/ به روزرسانی جدید آیفون شما را غافلگیر می کند!/ عکس

رونوشت های پادکست اپل

قسمت های پادکست در برنامه اپل پادکست رونوشت هایی با برجسته سازی متن همگام با صدا، به زبان های انگلیسی، اسپانیایی فرانسوی و آلمانی دارند. متن همچنین قابل جستجو خواهد بود و می تواند با سایر ویژگی های دسترسی، مانند تغییر اندازه متن یا استفاده از ویژگی VoiceOver، استفاده شود.

بهبود در حفاظت از دستگاه سرقت شده

Stolen Device Protection که در iOS 17.3 معرفی شد، گزینه ای برای افزایش امنیت در همه مکان ها خواهد داشت. با روشن بودن ویژگی محافظت از دستگاه سرقت شده، اگر دستگاه شما به سرقت رفته باشد، دزد نمی تواند وارد دستگاه شود. آیفون برای دسترسی به برخی اطلاعات یا ایجاد تغییرات خاص نیاز به احراز هویت بیشتری دارد.

تغییرات App Store در اتحادیه اروپا

این مورد در به روزرسانی ها برای کسانی که در ایالات متحده و یا نقاط دیگر جهان هستند در نظر گرفته نمی شود، اما اپل قبل از پایان ضرب الاجل شرکت های فناوری برای پیروی از قانون بازارهای دیجیتال (DMA) در اتحادیه اروپا، تغییراتی در آیفون و اپ استور در این مناطق ایجاد کرده است.

این به روزرسانی برای اولین بار آیفون را به «بازارهای برنامه های جایگزین» باز می کند، به این معنی که کاربران می توانند برنامه ها را از فروشگاه های برنامه جایگزین نصب کنند، از سایر موتورهای مرورگر وب پشتیبانی کنند و به روش های پرداخت دیگر دسترسی داشته باشند. این تغییرات فقط در اتحادیه اروپا اعمال خواهد شد، اما این یک تغییر بزرگ در آیفون و سیستم عامل آن است و می تواند بر تغییرات مشابه در ایالات متحده یا سایر کشورها در آینده تاثیر بگذارد.

همچنین به روز رسانی های دیگر و رفع مشکل عبارتند از:

  • شناسه مخاطب یا همان Caller ID، اطلاعاتی را برای کسب وکارهای تایید شده توسط اپل، از جمله نام و نشان شخص را نمایش می دهد.
  • شزم یا همان Music Recognition، به شما امکان می دهد آهنگ ها را به کتابخانه یا لیست های پخش خود اضافه کنید.
  • سیری می تواند پیام ها را به هر زبان پشتیبانی شده برای شما بخواند.
  • بخش سلامت باتری جزییات بیشتری در تنظیمات خواهد داشت.

منبع: usatoday

227323

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "ققنوس در آیفون/ به روزرسانی جدید آیفون شما را غافلگیر می کند!/ عکس" هستید؟ با کلیک بر روی پزشکی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "ققنوس در آیفون/ به روزرسانی جدید آیفون شما را غافلگیر می کند!/ عکس"، کلیک کنید.