قتل با سلاح سرد در بلوار چمران شیراز و دستگیری قاتلان

قتل با سلاح سرد در بلوار چمران شیراز و دستگیری قاتلان

آفتاب نیوز :

اسماعیل زراعتیان امروز، 8 خردادماه با اعلام این خبر گفت: ساعت 3:40 بامداد امروز، 8 خردادماه از طریق مرکز فوریت های پلیسی 110 یک فقره درگیری منجر به قتل در بلوار شهید چمران شیراز اعلام و بلافاصله ماموران انتظامی به محل اعزام شدند.

وی افزود: در بررسی های اولیه و تحقیق از شاهدان مشخص شد که سرنشینان سواری پژو 405 با راکب و ترک نشین یک دستگاه موتورسیکلت بحث و مشاجره و سپس درگیر می شوند.

فرمانده انتظامی شیراز ادامه داد: در این درگیری هر 2 سرنشین خودرو با سلاح سرد راکب و ترکنشین را با سلاح سرد به شدت مجروح کرده که منجر به قتل یکی از آنان و مجروحیت دیگری می شود و ضاربین سریعا از محل متواری می شوند.

زراعتیان تصریح کرد: سریعا طرح مهار اجرا و ماموران انتظامی موفق شدند در کمتر از 2 ساعت با اقدامات فنی و تخصصی مخفیگاه قاتل و همدستش را شناسایی کنند.

این مقام انتظامی بیان کرد: ماموران پلیس پس از هماهنگی قضایی به مخفیگاه متهمین اعزام و موفق شدند قاتل و همدستش (25 و 36 ساله) را دستگیر و به مقر انتظامی دلالت دهند.

وی با اشاره به اینکه فرد مجروح به بیمارستان اعزام و متهمین علت و انگیزه قتل را بحث و مشاجره لفظی اعلام کردند، گفت: قاتل و همدستش برای سیر مراحل قانونی روانه دادسرا شدند.

به گزارش کاماکس و به نقل از مرکز اطلاع رسانی پلیس فارس، فرمانده انتظامی شیراز به شهروندان توصیه کرد تا در اختلافات فی مابین به مراجع قانونی مراجعه و با سعه صدر و گذشت در حق یکدیگر از بروز این گونه حوادث ناگوار که مضرات جبران ناپذیر برای خانواده ها به دنبال دارد جلوگیری کنند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "قتل با سلاح سرد در بلوار چمران شیراز و دستگیری قاتلان" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "قتل با سلاح سرد در بلوار چمران شیراز و دستگیری قاتلان"، کلیک کنید.