فیلم| لحظه نجات جان کودک توسط کارکنان داروخانه

فیلم| لحظه نجات جان کودک توسط کارکنان داروخانه

آفتاب نیوز :

حوالی ساعت 20:20 دیشب سه شنبه یکم خرداد مادری در خیابان کریمخان زند شیراز در حالی که کودک یک ساله ای در آغوش دارد سراسیمه به داروخانه هلال احمر مراجعه و در حالی که کودک دچار انسداد راه هوایی (خفگی) با جسم خارجی شده است، درخواست کمک می کند.

در ادامه و همانطور که در فیلم قابل مشاهده است کادر حراست فیزیکی و یکی از پرسنل داروخانه هلال احمر فوراً خود را به مادر و کودک رسانده و در حالی که کودک به دلیل انسداد راه هوایی در شرایط بسیار نامناسب قرار داشته، اقدام به عملیات تخصصی نجات (هایم لیخ) نموده و از بروز یک حادثه ناگوار جلوگیری می کنند.

گفتنی است در این حادثه فداکارانه علی اکبر زارع کارشناس داروخانه و محسن مقتدری حراست فیزیکی مستقر در شیفت کاری این عملیات نجات را انجام دادند.

 

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "فیلم| لحظه نجات جان کودک توسط کارکنان داروخانه" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "فیلم| لحظه نجات جان کودک توسط کارکنان داروخانه"، کلیک کنید.