فهرست پرتغال برای یورو 2024 با حضور رونالدو

فهرست پرتغال برای یورو 2024 با حضور رونالدو

فهرست پرتغال برای حضور در یورو 2024 با حضور کریستیانو رونالدو اعلام شد.

به گزارش کاماکس، کریستیانو رونالدو هشت سال پیش پرتغال را به اولین و تنها عنوان قهرمانی اروپا در فرانسه رساند و حالا برای یورو 2024 نیز در فهرست تیمش برای یورو حضور دارد. 

این بازیکن 39 ساله با 14 گل رکورددار گلزنی در این مسابقات است و همچنین بیشترین بازی (25) را برای پرتغال در یورو انجام داده است. اگرچه باشگاه او، النصر نتوانست عنوان قهرمانی لیگ را در این فصل کسب کند اما او با 33 گل و 11 پاس گل در لیگ برتر عربستان در صدر جدول گلزنان قرار دارد و به همین خاطر برای یورو به تیم ملی کشورش دعوت شد.

فهرست پرتغال برای حضور در یورو

دروازه بان ها: دیوگو کاستا (پورتو)، خوزه سا (ولورهمپتون واندررز) و روی پاتریسیو (آ اس رم)
مدافعان: آنتونیو سیلوا (بنفیکا)، دانیلو پریرا (پاری سن ژرمن)، دیوگو دالوت (منچستریونایتد)، گونسالو ایناسیو (اسپورتینگ)، وایو کانسلو (بارسلونا)، نلسون سمدو (ولورهمپتون)، نونو مندز (پاری سن ژرمن)، په په (پورتو)، روبن دیاس (منچستر سیتی)
هافبک ها: برونو فرناندس (منچستریونایتد)، ژایو نوس (بنفیکا)، ژایو پالینیا (فولام)، اوتاویو مونتیرو (النصر)، روبن نوس (الهلال)، ویتینیا (پاری سن ژرمن)
مهاجمان: برناردو سیلوا (منچستر سیتی)، کریستیانو رونالدو (النصر)، دیوگو ژوتا (لیورپول)، فرانسیسکو کونسیسایو (پورتو)، گونچالو راموس (پاری سن ژرمن)، ژوایو فلیکس (بارسلونا)، پدرو نتو (ولورهمپتون واندررز)، رافایل لیایو (آث میلان).

پایان خبر کاماکس

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "فهرست پرتغال برای یورو 2024 با حضور رونالدو" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "فهرست پرتغال برای یورو 2024 با حضور رونالدو"، کلیک کنید.