فضانوردان امارات آماده سفر فضایی می شوند

فضانوردان امارات آماده سفر فضایی می شوند

فضانوردان جدید امارات متحده عربی برای ماه رمضان و دیدار های خانوادگی به کشور خود بازمی گردند. 

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری کاماکس به نقل از اسپیس، جدیدترین فضانوردان امارات متحده عربی به مناسبت آغاز ماه رمضان آماده برگشت به کشور خود می شوند تا پس از آن به عنوان فضانوردان این کشور به مدار زمین و ایستگاه فضایی بین المللی سفر کنند.

نورا المتروشی و محمد الملا، فضانوردان آژانس فضایی امارات متحده عربی، هر دو روز سه شنبه (پنجم مارس) به همراه تعدادی دیگر از فضانورد ناسا در مراسمی در نزدیکی مرکز فضایی جانسون در هیوستون از آموزش های اولیه فارغ التحصیل شدند.

 دو فضانورد اهل امارات متحده عربی طی دو سال و نیم اخیر به سراسر جهان سفر کرده اند تا در مورد مهارت های اساسی ماوریت های فضایی مانند پیاده روی های فضایی، خلبانی جت های T-38، انجام کار در ایستگاه فضایی بین المللی و برنامه آرتمیس برای ارسال فضانوردان به ماه آشنا شوند.
این دو فضانورد اخیراً در گزارش خلیج تایمز درباره برنامه پ های خود برای ماه رمضان که از یکشنبه (10 مارس) آغاز می شود، صحبت کرده و آمادگی خود برای بازگشت به کشور را اعلام کرده اند.

این فضانوردان اماراتی به طور ویژه برنامه های خود را برای فرارسیدن ماه مبارک رمضان تنظیم کرده اند تا بتوانند در این ماه به عبادت و دعا بپردازند.

این اقدامات نشان از اهمیت ماه مبارک رمضان برای فضانوردان اماراتی دارد و نشان می دهد که این موضوع برای آنها بسیار مهم و ارزشمند است. این امر نیز نشان از اهمیت محبت و ارتباط با خانواده و ایفای نقش جامعه و فرهنگ در زندگی این فضانوردان دارد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "فضانوردان امارات آماده سفر فضایی می شوند" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "فضانوردان امارات آماده سفر فضایی می شوند"، کلیک کنید.