فرودگاه های اروپا به هواپیما های ایرانی سوخت نمی دهند

فرودگاه های اروپا به هواپیما های ایرانی سوخت نمی دهند

آفتاب نیوز :

وی با اشاره به ظرفیت شرکت ایران ایر درباره ظرفیت این ناوگان برای ایام نوروز گفت: 60 هزار صندلی برای ظرفیت نوروزی فعال است و از آنجاییکه ایام نوروز مقارن با ماه مبارک رمضان شده برای سحری و افطار بسته غذایی لحاظ شده است، البته از مسافرانی که عذر شرعی داشته باشند پذیرایی هم می شود.

سخنگوی شرکت هواپیمایی ایران ایر درباره ظرفیت این شرکت برای پرواز های عتبات در شب های قدر اظهار داشت: در لیالی قدر پرواز های عتبات به عراق با هواپیما های پهن پیکر افزایش پیدا می کند.

قربانعلی در پاسخ به سوال خبرنگاران درباره نرخ بلیت و فروش چارتری در ایام نوروز گفت: به هیچ وجه ایران ایر بلیت هواپیما را بالاتر از نرخ مصوب به فروش ندارد و در ایام نوروز هم افزایش قیمت نداریم و

پرواز چارتری هم در ایام نوروز از ایران ایر به فروش نمی رود.

وی همچنین در پاسخ به سوال دیگر خبرنگاران درباره میزان فروش بلیت نوروز ادامه داد: بلیت های هفته اول نوروز فروش رفته، اما پرواز های فوق العاده هم برقرار می شود.

سخنگوی ایران ایر افزود: در حال حاضر 16 فروند هواپیما در شرکت ایران ایر فعال شد و در یک سال 4-5 فروند هواپیما به ناوگان این شرکت اضافه شده است.

قربانعلی همچنین در پاسخ به سوالی مبنی بر محدودیت ها در نشست و برخاست در فرودگاه های کشور های اروپایی گفت: به دلیل مسایل تحریمی امکان سوخت گیری در فرودگاه های اروپایی را نداریم. اما هواپیمای پهن پیکری که در این مسیر فعال است قابلیت حمل سوخت در مسیر رفت و برگشت دارد و هواپیما های ایرباس پهن پیکر قابلیت حمل سوخت برای 16 ساعت پرواز را دارند از این روز با مشکل تحریم سوخت در فرودگاه های اروپایی مواجه نمی شویم و طولانی ترین پرواز هم 12 ساعت برای مسیر لندن است و برای سوخت این مسیر مشکلی نداریم و اینکه حمل سوخت برای این مسیر ها آسیبی به هواپیما وارد می کند اظهارات غیرکارشناسی و عوامانه است.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "فرودگاه های اروپا به هواپیما های ایرانی سوخت نمی دهند" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "فرودگاه های اروپا به هواپیما های ایرانی سوخت نمی دهند"، کلیک کنید.