فرزاد حسنی مجری برنامه تحویل سال تلویزیون شد | پایتخت به آنتن نوروز می رسد؟

فرزاد حسنی مجری برنامه تحویل سال تلویزیون شد | پایتخت به آنتن نوروز می رسد؟

به گزارش خبرگزاری کاماکس، محسن برمهانی درباره آخرین وضعیت ساخت پروژه «موسی (ع)»، گفت: این سریال در مرحله پیش تولید است و بنا دارد با تکنولوژی روز دنیا همان وی اف ایکس استودیو ساخته شود؛ البته ممکن است مجبور شویم جاهایی دکور بسازیم. در حال حاضر فیلمبرداری انجام می شود اما فیلمبرداری در پیش تولید. در سریال موسی روزانه 200 نفر کار می کنند.

به گزارش کاماکس، برمهانی همچنین اعلام کرد، فرزاد حسنی مجری برنامه تحویل سال شبکه نسیم خواهد بود. به گفته برمهانی «ایران دوست داشتنی» و «شب عیدی» از ویژه برنامه های تحویل سال شبکه های یک و سه هستند.

برنامه «ماه من» را نجم الدین شریعتی اجرا می کند. مجری تحویل سال شبکه سه سیما هم حامد سلطانی است. در شبکه دو سیما نیز المیرا شریفی مقدم، وحید رونقی و مجید یحیایی ویژه برنامه تحویل سال را اجرا می کنند.

معاون سیما از امیرحسین مدرس، فلورا سام و پدرام کریمی به عنوان دیگر مجریان ویژه برنامه های نوروزی یاد و اعلام کرد: علاوه بر ویژه برنامه هایی که نام برده شد، مستند «ایران از بالا»، برنامه «کلمه» با اجرای وحید یامین پور و برنامه «ماه خدا» با اجرای حسن سلطانی و برنامه «افطار هلال» را از مشهد مقدس خواهیم داشت.

برمهانی درباره ساخت فصل جدید سریال «پایتخت» نیز گفت: ما وارد مذاکره شدیم و عناوین موفق را رها نخواهیم کرد. تا زمانی که وارد پیش تولید نشود نمی توانیم بگوییم در حال انجام است. پایتخت یکی از سریال های در حال مذاکره برای ساخت است.

245245

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "فرزاد حسنی مجری برنامه تحویل سال تلویزیون شد | پایتخت به آنتن نوروز می رسد؟" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "فرزاد حسنی مجری برنامه تحویل سال تلویزیون شد | پایتخت به آنتن نوروز می رسد؟"، کلیک کنید.